2.Uluslararası Kozmetik Kongresi 28-30 Ekim Tarihlerinde Antalya’da Gerçekleşecek

98e94 2.uluslararasc4b1 kozmetik kongresi 28 30 ekim tarihlerinde antalyada gerc3a7eklec59fecek
98e94 2.uluslararasc4b1 kozmetik kongresi 28 30 ekim tarihlerinde antalyada gerc3a7eklec59fecek

2.Uluslararası Kozmetik Kongresi 28-30 Ekim Tarihlerinde Antalya’da Gerçekleşecek. Kozmetik Üreticileri ve Araştırmacıları Derneği ( KÜAD ) tarafından düzenlenecek kongrenin bu yıl ki Ana Teması; ‘’Yeşil Kozmetikler’’.

Programın alt başlıklarında, kozmetik dünyasındaki gelişmeler, yenilikler, bilimsel değerlendirmeler, küresel pazarlama etkinlikleri ve Kurum tarafından bilgilendirmeler sunulacaktır. Farklı uzmanlık alanlarına sahip çok değerli konuşmacılar, izleyiciler tarafından ilgiyle ve dikkatle izlenecek.

Kongre duyurusunda Bilimsel Komitenin değerli bilim insanlarının uzmanlık alanlarını görebilirsiniz. Araştırma geliştirme becerisi olan firmaların, bu uzmanlık alanlarından faydalanarak üniversiteler ile işbirliklerini artırabilirler. Aynı zamanda yine bir ilk olarak Kongre içinde firmaların da kendi aralarında işbirliği ve güçbirliği platformu oluşturabilmeleri için, özel toplantı alanları oluşturuluyor. Yurt dışından katılacak olan firmalar ile ihracata ve Pazar dinamiklerine yönelik, rekabetçilik seviyelerini artıracak B2B (businesstobusiness) görüşmeleride organize ediliyor.

2.Uluslararası Kozmetik Kongresinde aynı zamanda Akademik çalışmaların sunulduğu, firmalara ilham verebilecek projelerin sergilendiği ve İnovasyon Alanı ile yeniliklerin takip edildiği bir ortam olacaktır.

Bildiri son gönderim tarihi : 15 Eylül 2018

Ülkemizin Uluslararası niteliği ile düzenlenen ilk ve tek Kozmetik Kongresi 28- 30 Ekim’de Granada Luxury Belek – Antalya’da.

Detaylı Bilgi İçin : http://kozmetikkongresi.com/

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*