Kimyahaberleri 2013 yılında Bursa’da Erdem MUTLU tarafından kurulmuş ve ilk yıl 2 ayrı yarışmadan 1.cilik ödülü kazanmış çeşitli proje yarışmalarında final heyecanı yaşamıştır. Amacı tamamen Kimya bilimi ve sanayine hizmet etmek olan https://kimyahaberleri.com/ bu doğrultuda Kimya ve ilgili dallardaki birçok kongre, seminer ve fuara basın ortağı olarak destek olmuş ve olmaya devam etmektedir.

İmtiyaz Sahibi / Grantee
Erdem MUTLU

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief     
Erdem MUTLU
iletisim@kimyahaberleri.com

Editörler / Editors
Gözde MUTLU
iletisim@kimyahaberleri.com

Adres:

KimyaHaberleri

Adalet mah Anadolu cad. Megapol Tower 41/81
Bayraklı – İzmir

KimyaHaberleri Hakkında

Kimyahaberleri.com Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır.

Haber sayfamız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Kimyahaberleri.com’da yayınlanan diğer haberler ve makaleler ise, kaynak gösterilmek ve Kimyahaberleri.com’ın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. Kimyahaberleri.com’da yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur.

Haber Politikamız

Sitemiz yayınlamış olduğu ve yayınlamaya devam ettiği haberlerde konu alan olaylara ve kişilere yorum yapmadan tarafsız ve sadece meydana gelen olayları okuyucularına bildirmektedir. Hiç bir olayı göz ardı etmeden her ne olduysa açıklayıp okuyucularına sunmayı hedefler, sitemiz Kimyahaberleri.com’da yayınlanan içerikler Türkiye Cumhuriyeti yasalarına %100 uygun olarak yayınlanmaktadır, yayınlanan her türlü resim, bilgi, metin ve haber telif hakkı sahiplerinden yazılı izin alınmak sureti ile yayınlanmaktadır.

Yasal Bildirimler İçin

Kimyahaberleri.com adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeble, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, iletisim@kimyahaberleri.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz avukatımız Avukatımız tarafından incelenecek, ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.