Bilim, Endüstri ve Teknoloji Dünyası İstanbul’da Bir Araya Geliyor

6cb4f bilim endc3bcstri ve teknoloji dc3bcnyasc4b1 c4b0stanbulda bir araya geliyor
6cb4f bilim endc3bcstri ve teknoloji dc3bcnyasc4b1 c4b0stanbulda bir araya geliyor

Bilim, Endüstri ve Teknoloji Dünyası İstanbul’da Bir Araya Geliyor. Temiz oda, biyoteknoloji ve yaşam bilimleri, endüstriyel tesislerde bakım teknolojileri, big data, endüstri 4.0 ya da dördüncü sanayi devrimi, bakım mühendisliği… “İleri teknoloji” kavramının içini doldurmaya yeten bu terimlerin profesyonelleri, İstanbul’da bir araya geliyor. İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda eş zamanlı olarak düzenlenecek üç fuar, “Bilim, Endüstri ve Teknoloji dünyasının buluşmasına” ev sahipliği yapacak.

21-23 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek Biotech Eurasia Biyoteknoloji ve Yaşam Bilimleri Fuarı, Cleanroom İstanbul Temizoda Teknolojileri Fuarı ve Maintenance İstanbul Endüstriyel Bakım Teknolojileri Fuarı, sektör profesyonellerini ağırlayacak. “bilim, endüstri ve teknoloji dünyasının önemli bir buluşması” olarak da tanımlanan fuarlar, son dönemde iş ve hükümet çevrelerinden sıkça duyduğumuz “Dördüncü Sanayi Devrimi”ne de ışık tutacak. 150 firmanın katılımcı olduğu, bin 200 ürün ve markanın sergileneceği bu fuarların, beş bin profesyonel tarafından izlenmesi bekleniyor. Akdeniz Tanıtım tarafından düzenlenen fuarlar sırasında katılımcı firmalar ve akademisyenler tarafından gerçekleştirilecek sunumlarda ise en yeni ürünler, teknolojiler ve teknik bilgiler aktarılacak.

Geleceğin teknolojisi
Biotech Eurasia” Biyoteknoloji ve Yaşam Bilimleri Fuarı; geleceğin teknolojisi olarak tanımlanan bu alanda ülkemizde yapılmakta olan ilk fuar. Tıbbi, zirai ve endüstriyel alanlarda çok geniş sektörlere hizmet veren Biyoteknoloji, geleceğe yön verecek yepyeni çözümler sunuyor. Hem özel sektör ve üniversitelerin hem de kamunun çok büyük yatırım alanı olan Biyoteknoloji, birbirinden zengin etkinliklerle de fuarda özel olarak ele alınıyor.

Temizoda çözümleri
Temizoda Teknolojileri Fuarı; sağlık tesisleri, İlaç fabrikaları, uzay sanayi ve savunma sanayinin en önemli konusu olan steril alanların teknolojileri ve tasarlanması üzerine bir etkinlik olarak ön plana çıkıyor. Birçok bilimsel ve mesleki eğitim ve etkinlik programları ile zenginleştirilen Cleanroom İstanbul, üç gün boyunca gerek ülkemizin dört bir yanından gerekse komşu ülkelerden gelecek olan profesyonelleri ağırlayacak. Türkiye bu konuda, Suudi Arabistan’dan, Tunus’a, İran’ dan Kazakistan’a kadar geniş bir coğrafyada teknolojik üstünlüğü ile yönlendirici bir ülke konumunda da bulunmakta.

Endüstriyel bakım
Endüstriyel tesislerde sürdürülebilirlik ve üretimin kesintiye uğramaması için gerekli bakım teknolojilerinin yer aldığı “Maintenance İstanbul”, Endüstriyel Bakım Teknolojileri Fuarı, ülkemizin sanayi üretimi açısından son derece önemli bir misyon üstleniyor. Önleyici ve kestirimci bakım teknolojileri, ölçümleme ve proses bakımı gibi hassas teknolojilerin yanı sıra ağır endüstriyel bakım tekniklerinin de yer aldığı fuar, ülkemizin dört bir yanında bulunan büyük sanayi kuruluşlarının bakım mühendislerini ağırlayacak.
www.maintenanceistanbul.com www.expocleanroom.com www.biotecheurasia.com

Bilim, Endüstri ve Teknoloji Dünyası İstanbul'da Bir Araya Geliyor

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*