Türkiye’nin Yeni ve En Büyük Enerji Fuarı

Türkiye’nin Yeni ve En Büyük Enerji Fuarı. Enerji koridoru kimliği ile uluslararası arenada yeni ve önemli bir aktör olan Türkiye’nin dışa bağımlılığını azaltma, yerli Enerji Endüstri ve kümelerinin oluşturulması politikaları ve aynı zamanda Türkiye’nin 2023 Enerji Sektörü Hedeflerinin gerçekleştirilebilmesi için ihtiyaç duyulan kamu, özel sektör, finans kuruluşları ve akademik kurumlarını bir araya getirmek üzere projelendirilen CNR Energy İstanbul – Enerji ve Çevre Teknolojileri Fuarı ve Konferansı 19 -21 Mart 2015 tarihleri arasında 15.000 m2 alanda düzenlenerek Ülkemizin Yeni ve En Büyük Enerji fuarı olacak.

Enerjinin nitelikli biçimde kullanılmasına imkan verecek stratejilerin geliştirilmesi ve uygulanması bakımından da, anlık ve orta – uzun vadeli çözüm ve uygulamaların hem tedarikçiler, hem de kullanıcılar tarafından tam anlamıyla kavranması ve benimsenebilmesi için kitleler ile mevcut ve ileriki çözümleri buluşturacak güçlü bir girişime ihtiyaç duyulmaktadır.

CNR Energy İstanbul Fuar ve Konferansı Enerji ve Çevre Teknolojileri alanında bu ihtiyacı karşılamak üzere, Dünya Enerji Piyasasından Türkiye Enerji Sektörüne, Avrupa Birliği Enerji Sektörü mevzuat ve Uygulamalarından, Enerji sektöründe yeni açılımlara ve Çevre İlişkilerine kadar teknik, bilimsel ve en güncel konuların işleneceği, bürokrasi ilişkilerinin yakından sürdürüleceği, B2B etkinlikler ile de ticari ivme kazandıracak önemli bir organizasyondur.

CNR Energy İstanbul Fuarı’nda konusunda uzman kişilerden sektör danışma kurulu oluşturularak, sektörün bilinçli bir şekilde büyümesi için katkı sağlanacak.

Fuar Sitesi http://cnrenergyistanbul.com/

Türkiye’nin Yeni ve En Büyük Enerji Fuarı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*