Kimya Devi AkzoNobel Sizlerin Fikirlerini Bekliyor, Çözümün Bir Parçası Olabilirsiniz

c7870 kimya devi akzonobel sizlerin fikirlerini bekliyor c387c3b6zc3bcmc3bcn bir parc3a7asc4b1 olabilirsiniz
c7870 kimya devi akzonobel sizlerin fikirlerini bekliyor c387c3b6zc3bcmc3bcn bir parc3a7asc4b1 olabilirsiniz

Kimya Devi AkzoNobel Sizlerin Fikirlerini Bekliyor, Çözümün Bir Parçası Olabilirsiniz. Kimyager, araştırma grubunun bir parçasıysanız ya da sürdürülebilir teknolojiler için yeni fikirler üreten bir kimya firmasıysanız, AkzoNobel sizden haber almak istiyor. Önümüzdeki iki ay boyunca, Hollandalı çok uluslu şirket, birkaç çevresel zorluğun çözülmesine yardımcı olmak için öne çıkacak işbirlikçiler arıyor.

AkzoNobel’in çözüm aradığı yedi alan var;

Yüksek derecede reaktif kimyasalar ve teknolojiler, mevcut teknolojilere sürdürülebilir alternatifler, etilen ve etilen oksitin biyobazlı kaynakları, biyobaz ve biyolojik olarak parçalanabilir yüzey aktif maddeler ve koyulaştırıcılar, sentetikler için selüloz esaslı alternatifler, yeni plastik geri dönüşüm yöntemleri,  atıksular için ucuz kimyasal süreçler.

Chemicals Start-up Challenge” adı verilen girişim, AkzoNobel tarafından geçtiğimiz günlerde girişim sermayesi faaliyetleri için harcayacağını duyurduğu 50 milyon dolarla finanse edilecek. AkzoNobel, yönetim danışmanlığı şirketi KPMG ile çalışacak.

Fikir sahiplerinin KPMG tarafından işletilen bir web sitesine fikir ve projelerini yüklemeleri gerekiyor.

( https://imaginechemistry.akzonobel.com/?utm_source=AN-website&utm_medium=website&utm_content=feature-article )

AkzoNobel’deki ekipler daha sonra en iyi çözümleri doğrulamak ve birlikte geliştirmek için fikir sahipleri ile çalışacaklar. Bir fikri kaydeden herkes AkzoNobel’in kimyasal uzmanlarından geribildirim alacaktır.

AkzoNobel, 16 Mart’ta başvuruların kapandığı tarihten sonra, en umut verici 20 kişiyi seçecek ve yaratıcılarını Hollanda’daki üç günlük bir çalıştaya davet edecek. Kazanan teklifler açıklanacak ve AkzoNobel ile işbirliği anlaşmaları 3 Haziran’da imzalanacak.

GENEL

Dijital Pazarlama

Bu makalemizde dijital pazarlama hakkında bilgiler paylaşacağız. Dijital pazarlama nedir? Dijital pazarlama ajansları ne iş yapar? Dijital pazarlama neden önemlidir? Dijital pazarlama ajansı nedir? Dijital […]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*