Eti Maden İşletmelerinden Borlu Deterjan “Bor Matik”

Eti Maden İşletmelerinden Borlu Deterjan “Bor Matik”. Dünyanın en önemli madenleri arasında gösterilen bor madeninin, stratejik maden olması nedeniyle sektörde tek üretme yetkisi olan Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü, üretimin yanı sıra yeni kullanım alanları için Ar-ge çalışmalarına hızla devam ediyor.
İşletme, bor karışımlı çimentodan sonra şimdide, temizlikte çığır açacağı düşünülen yeni deterjan ürünü Bor Matik’i piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

İlk etapta test ürünleri 3 kiloluk paketler halinde işletmelerde bulunan personele ücretsiz olarak dağıtılacak, buradan gelecek sonuçlar neticesinde son çalışmalar yapılacak ve halkın tüketimine sunulacak.

bor matik

 

Kaynak : elazighaberi

4 Comments

  1. eti matik insaallah tuttururda diger yurt dısı deterjanlara fark atar ıhracatını yapar ulkeye girdi saglar yanlız fabrikasını bor madeninin YUzde 70 oldugu kütahyanın emet ilcesine yapılması daha uygun olur dolayısıyla emet ve hisarcık ilçeleri budurumdan yararlanmalı cünkü ekonomik olarak bu ilçelerin durumu zayıf saygılarımla

  2. ETİ MATİK ÇAMAŞIR DETERJANINDAN ÇOK MEMNUN KALDIM. BEYAZ ÇAMAŞIRLARDA DAHA ÇOK KULLANILMASINI TAVSİYE EDERİM.

  3. büyük bir umut ve sevinç ile Ankara Altunbilekler mağazasından araştımalarım sonucu buldum ve aldım 3 ay kadar önce. fakat sonuç hüsran renklilerin rengini fark edemiyorsunuz zaten de. özellikle beyazlarda çok vahim durum. inşaallah ürün daha da geliştirilir de omo ariel e mahkumluktan kurtuluruz.çok üzüldüm gerçekten bunları markayı kötülemek için yazmıyorum. inşaallah düzeltilir diye yazıyorum .

  4. Makin detarjanini kullaniyorum harika bulasık detarjaninida bekliyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*