Doğal, Organik ve Sağlıklı Ürünler Fuarı’na Sayı Günler Kaldı

Doğal, Organik ve Sağlıklı Ürünler Fuarı’na Sayı Günler Kaldı. Doğal, Organik ve sağlıklı ürünlerin sektörü canlandıran fuarı Exponatura, 2015 buluşması için güçlü adımlarla ilerliyor.
Türkiye’nin merakla beklenen, sektör profesyonellerinden ünlülere ve ev hanımlarına kadar her kesimden insanın yoğun ilgisini gören en sağlıklı fuarı Exponatura – Doğal, Organik ve Sağlıklı Ürünler Fuarı, 6. buluşmasına hazırlanıyor. İstanbul Fuar Merkezi’nde, 8 -9-10-11 Ocak 2015 tarihlerinde gerçekleşecek 6.Exponatura, katılımcı firmaların yerini korumak için anlaşmalarını aylar öncesinden imzalaması sebebiyle %80 oranında doldu.
Erken katılım avantajlarının sürdüğü 6.Exponatura’nın yurtiçi ve yurtdışında tanıtım çalışmaları ise hızla başladı. İlk olarak; ilgili sektör katılımcı ve ziyaretçilerinin yer aldığı “Güzellik ve Bakım”, “Cosmed”, “Ekoloji İzmir” ve Almanya’daki “Biofach Expo” fuarlarında tanıtılan Exponatura 2015’in geniş çaplı görüşmeleri ilgili tüm organizasyonlarda devam edecek.

Tureks Uluslararası Fuarcılık tarafından düzenlenen 6.Exponatura Fuarı, 2014 Ocak ayında gerçekleşen 5’in buluşmada toplam 160 Katılımcı firma ile 16.794 ziyaretçiyi bir araya getirmiş, katılımcı firmaların aktif satış görüşmeleri ile büyük ses getirmişti. Fuar, sektörde hizmet veren firmaların fuarda yer alabilmek için son gün bile stant istemesine sebep olan ciddi oranda talep görmüştü.

Ulusal basında da geniş yankı uyandıran Exponatura Fuarı’nda; doğal gıdalardan organik güzellik ürünlerine, katkısız bebek ürünlerinden organik gıda takviyelerine, bitkisel karışımlar gibi %100 natürel onlarca çeşit farklı ürün sergilenmiş, stantlar ziyaretçi akınına uğramıştı.
***Ajandanıza Kaydetmeyi Unutmayın! 6.Exponatura, 8-11 Ocak 2015 İFM’de!***
Detaylı bilgi ve online davetiye için; www.exponatura.net

Doğallığın Kaynağı EXPONATURA Fuarı, 2015’E Damga Vuracak !

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*