Dünya Enerji Kongresi 2016 İstanbul 9 Ekim’de Başlıyor

Dünya Enerji Kongresi 2016 İstanbul 9 Ekim’de Başlıyor. Dünya Enerji Konseyinin küresel amiral gemisi etkinliği olan Dünya Enerji Kongresi, katılımcıların enerji sorunlarını ve çözümlerini küresel bir bakış açısıyla daha iyi anlayabilmeleri için düzenlenen en önemli uluslararası çok enerjili forumdur. 23. Dünya Enerji Kongresi 9-13 Ekim 2016 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştirilecek. Kongrenin ana teması “Yeni Ufukları Kucaklamak”, yenilikçi bir kavram ve içerik vadediyor.

Enerjinin geleceğini bugünden inşa edecek olan liderlere bu defa İstanbul ev sahipliği ediyor.

23. Dünya Enerji Kongresi Dünya Enerji Liderleri, Geleceğin Enerji Liderleri ve Enerji Üçlemi zirveleri gibi özel oturumlarla dünyanın her yerinden gelen ve ulusal, bölgesel ve küresel düzeylerde sürdürülebilir enerji sunmak için seçenekler arayan Enerji Bakanları, iş, finans ve akademi dünyasının liderleri arasında diyalog oluşturulmasını sağlayacak.

Etkinlik, sanayi, devletler, uluslararası örgütler, medya, üniversiteler ve enerji sanayii birliklerinden gelen, enerji alanının 10.000’den fazla en önemli liderini Doğu ve Batıyı, geçmişi ve geleceği bir birbirine bağlayan bir köprü olan eşsiz ve harika İstanbul şehrinde bir araya getirecek.

Detaylı Bilgi İçin : http://www.wec2016istanbul.org.tr/home-tr-tr

Dünya Enerji Kongresi 2016 İstanbul 9 Ekim'de Başlıyor

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*