4. Uluslararası Poliüretan Sanayi İhtisas Fuarı: Putech Eurasia 2015

4. Uluslararası Poliüretan Sanayi İhtisas Fuarı: Putech Eurasia 2015. Avrasya’nın Lider Poliüretan ve Kompozit Platformu bünyesinde gerçekleşecek olan, “4. Uluslararası Poliüretan Sanayi Fuarı” Putech Eurasia 2015, 12-14 Kasım 2015 tarihleri arasında, üç gün boyunca İstanbul Fuar Merkezi 9. ve 10. Salonlarda, dünyanın dört bir yanından sektör profesyonellerini bir araya getirmeye hazırlanıyor.

“4. Uluslararası Poliüretan Sanayi Fuarı” Putech Eurasia 2015’de Poliüretan Kimyasallar, Poliüretan Makine Ekipman, Poliüretan Sistem Evi, Poliüretan Kaplama ve Yapıştırıcılar, Poliüretan Kalıp ve Sistemler, Poliürea Uygulamaları RIM-Integral Poliüretan Sistem Ürünleri sergilenirken, eş zamanlı olarak düzenlenecek olan “2. Kompozit Sanayi Fuarı” Eurasian Composites Show 2015 ise Kompozit Endüstrisi’nin lider firmalarını ağırlıyor olacak.

Putech Eurasia & Eurasian Composites Show 2015 katılımcı firmalarına yeni anlaşmalar, yeni açılımlar, yeni iş ortaklıkları için eşi bulunmaz bir fırsat sunarken fuarı 3 gün boyunca ziyaret edecek olan sektör profesyonelleri bütün ilgilendikleri firmaların bir arada olduğu bir ortamda sektördeki tüm gelişmelerin, yeni ürünlerin ve yeni teknolojilerin kalbinde bulunma fırsatı elde edecekler.

Kimya sektöründe düzenlendiği başarılı organizasyonlarla adını tüm dünyaya duyuran Artkim Fuarcılık’ın deneyimiyle Putech Eurasia & Eurasian Composites Show 2015 dünyanın en önemli Poliüretan ve Kompozit Sanayi Etkinliklerinden biri haline gelmiş ve her geçen yıl daha da büyüyerek yoluna devam etmektedir.

Siz de Poliüretan ve Kompozit Sanayilerinin bu büyük buluşmasının bir parçası olmak ve yüzlerce sektör lideri katılımcı firma arasında yer alarak rekabetin gerisinde kalmamak istiyorsanız Putech Eurasia & Eurasian Composites Show 2015 ‘i kaçırmayın.

4. Uluslararası Poliüretan Sanayi İhtisas Fuarı Putech Eurasia 2015

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*