Golden Kimya Aroma Üretiminde Ürün Portföyünü Genişletiyor

golden kimya
golden kimya

Golden Kimya; aroma ve gıda ürünleri konusunda alternatif çözümler sunuyor. 2016 yılından itibaren hizmet veren firma ürünleri 5000’den fazla müşteri tarafından tam not almıştır. İnovasyonel bakış açısı ile ürün çeşitliliğine önem veren ve bu alanda daha iyi olmaya çalışan firmanın aroma ve gıda katkı kimyasalları en kaliteli malzemelerden üretilmiştir.

Hedefleri arasında tüketicilerin ihtiyacı olan en doğru ürünleri sunmaktır. Gıda Tarın ve Hayvancılık denetiminden geçen ve tüm gerekli üretim önlemlerini alan firma, faturalı ürünler sunuyor. Avrupa Standartlarına uygunluğu ve gıda yönetmeliğinden aldığı belgeler ile sağlıklı ürünler sunuyor. En kaliteli ürünleri, üretici üretim alanlarından tedarik ederek sizlerle buluşturuyor.

Aroma Ürünleri

Firmanın sunduğu ürünler arasında birbirinden farklı aroma çeşitleri sizlere sunuluyor.

Bunlar;

 • Gold Mix Aroma
 • TFA Aroma
 • Flavour Art
 • Vampire Vape
 • MT Baker
 • Capella
 • Efektör
 • İnawera Aroma
 • DIY Kit Aroma

Aroma çeşitleri Premium aroma ürünleri yapısında üretiliyor. Her damak tadına uygun aromaların yer aldığı ve tüketici talepleri doğrultusunda sunulan ürünler oldukça başarılı bir kullanım sağlıyor.

Gold Mix Aroma

Birbirinden lezzetli aromaların karışımından oluşturularak üretilen gold mix aroma kompleks olarak üretilmiştir. İçeriğinde TFA aroma, İnawera aroma, Capella aroma, Flavour Art aroma, Flavor West aroma ve Twisted gibi aromalar kullanılıyor. Piyasaya bakıldığında kullanılan aroma çeşitleri arasında; Myman, Unicorn Milk aroması, Lemon Tart, Tribeca, Grandmaster, Reserve ve Boss aroması bulunuyor. Mix karışımlar ise size uygun olan aromalardan oluşmaktadır. Hijyenik bir üretim alanında üretilen en sağlıklı aromalardır.

TFA Aroması

The Perfumers Apprentice aroması Amerika’da üretilen ve dünyaca ünlü aroma çeşitleri arasındadır. Aromaların kullanım oranı %5–15 arasında bir orandır. Aroma çeşitleri arasında en popüler olanlar; orginal Kentucky Bourbon, Sweet Cream, Strawberry Ripe, Graham Cracker, tfa Ry4 Double gibi aromalardır. Yoğun bir tada sahip bu aroma markası birçok firma tarafından en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor.

Flavour Art Aroma

Aroma çeşitleri arasında en düşük kullanım oranı ile tercihler arasındadır. %2–10 oranında kullanıma sahip olan aroma farklı çeşitleri ile tercih edilmektedir. 2007 yılından itibaren üretim yapan firma İtalya’da kurulmuştur. Farklı çeşitlerin bir araya getirildiği ve hijyenin ön planda olduğu dolum ile birçok ürün üretiliyor. Şişeleri ise 2 ml tester olmak üzere 10 ml olarak filtreleme yapılabiliyor.

Vampire Vape

İngiltere menşeli firma 2012 yılında kurulmuştur. 12 çeşitten 54 çeşide kadar ilerleme kaydetmiş firma sürekli AR-GE çalışmalarıyla kendini yeniliyor. Günümüzde sürekli yeni aromalar üreten firmalar arasındadır. Mentol ve buz aroması firmanın ağırlık gösterdiği ürünler arasındadır. En sevilen aromaları ise; Pinkman, Black Jack, Bat Juice, Sherbet, Vamp Toes gibi ürünlerdir.

Mt Baker

2011 yılından Amerika’da kurulan firma en sevilen aroma çeşitlerini üretiyor. Müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutarak en uygun fiyata tüketicilere sunmayı hedeflemiştir. Hawk Sauce, Thug Juice, Blue Moo, Moo Juice ve Thawed Sauce gibi en bilindik aromaları bulunuyor.

Capella

İçeriğinde yağ, tatlandırıcı ve kalori kullanmayan marka kaliteli ürünler sunuyor. 2005 yılı itibari ile hizmet veren firma Amerika’da kurulmuştur. 6 çeşit ile başladıkları aroma işine 150 çeşitle devam eden en bilinen aroma firmaları arasındadır. Ürünleri oldukça kaliteli ve yüksek konsantre kalitesiyle tüketicilerin gözdesidir.

Fiyatları diğer aromalara kıyasla biraz pahalı olabiliyor. Premium olarak satılan aroma ürünleri arasındadır. En iyi Capella aromaları arasında; Sweet Mango, Sweet Strawberry, Vanilla Custard, Sugar Cookie ve Double Apple bulunuyor. %100 orginal olan ürünlerin satışı ise firma sitesinden yapılıyor. İsteğe göre tüm alanlarda ya da elektronik sigara likitlerinde kullanım için kullanılabiliyor.

İnawera Aroma

Firma tarafından satışı üstlenen, dünyada en sevilen aroma üreticisi ürünleri olan İnawera Aroma, özel bir tat bırakıyor. Polonyalı firma kendi ismi ile ürettiği ürünleri ile adını duyurmayı başardı. Rekabet piyasasında birçok markaya kafa tutuyor. Türkiye’de tercih sebebi ise en yakın damak tadına uyumluluğudur.

Her ülkenin farklı bir damak tadı bulunuyor. İhtiyaçlara yönelik olarak üretiliyor ve herkese hitap eden çeşitlere sahiptir. Birbirinden farklı aroma çeşitleri ile üretim yapıyor. Özellikle firma için hazırlanan özel İnawera ürünü tüketiciler tarafından beğeniliyor.

Aroma çeşitleriyle zengin bir yelpaze sunuyor. Muhteşem kıvamını oluşturmak adına özel çalışmalar yapılıyor. Şişelenme ve tüketiciyle buluşması için ayrı süreçlerden geçiyor. Uzun ömürlü, dayanıklı ve sağlıklı kullanım adına özenle dolum yapılmaktadır.

Müşterilerin taleplerine yönelik olarak 2 ml ya da 10 ml şişeler kullanılıyor. Toptan alımlar için firma satış temsilcileri ile görüşebiliyorsunuz. Aroma kullanım oranları ise %1–5 olarak oldukça düşük bir kullanıma sahiptir. Önerilen kullanım oranı da bu şekildedir.

Golden Kimya Aromalarının Avantajları

Aroma çeşitliliği sunan firmanın tercih edilmesi için birçok neden sunulabilir. Bunlar arasında çikolata, gıda ya da tütün aromaları konusunda hizmet veriyor olmasıdır. Günümüzde aroma birçok alanda kullanıma sahiptir. Birden fazla markanın ürünlerine tek bir yerden ulaşmak ise oldukça zordur. Firma tarafından özellikle bu konuda özel bir avantaj sunuyor.

Firmalara, ihtiyaçlara ve kullanım alanlarına yönelik çözümlerle aroma üretilmektedir. Müşteri memnuniyetinin önde olduğu ve kazançlı bir iş yapabileceğiniz firma ürünlerini toptan olarak talep edebiliyorsunuz. %100 orginal, faturalı ve el değmeden yapılan dolumlar ile birçok alanda kullanım sağlayabiliyorsunuz.

Golden Kimya Fiyatları

Aroma ve kimyasal çeşitlerinden fiyat belirleyici bazı faktörler bulunuyor. Özellikle ürün kalitesi, Premium özelliği, marka, ölçü ve ihtiyaca yönelik olması fiyatta belirleyicidir. En kaliteli ürünlerin daha uygun fiyata satıldığı ve toptan alımlar ile yüksek kazançlar sağlayabileceğiniz firma ürün yelpazesi geniştir.

Hijyenik ürünlerin tüketicilerde bıraktığı etki ise olumlu yöndedir. Dünyaca ünlü, kendini kanıtlamış markalara ait ürünlerin bu anlamda talep edilmesi bir tesadüf değildir. Tütün alanından gıda alanına kadar birçok yerde kabul gören ve ihtiyaçlara özel olarak üretilen aroma çeşitleri hızlı teslimat ile sizlere ulaşıyor.

En beğenilen, kaliteli ve sağlıklı ürünlere ulaşmak için ayrı yerlere gitmenize gerek yok. Firma bünyesinde bulunan tüm ürünler özenle seçilmiş ve doğrudan üreticiden alınarak sizlere sunulmuştur. Güvenilir satış yapan firma ürünleri, siparişiniz doğrultusunda hızlı teslimat imkânı sağlıyor. Ürün ambalajı ise gıda paketlemesine uygun olarak yapılmaktadır.

Her ürün için farklı ölçülerde kullanım oranı bulunuyor. Bu kullanım oranları ile az ama daha fazla üründe kullanım sağlayabiliyorsunuz. Aynı zamanda farklı aromaları birleştirebiliyorsunuz. Bu şekilde özel karışım elde ediyorsunuz.

Kimyasallar

Golden Kimya ürünleri arasında özellikle birbirinden kaliteli kimyasal katkı ürünleri bulunuyor. Bunların kendi kategorilerinde farklı çeşitleri her ihtiyaca yönelik çözümler sunuyor. Ürünlerde bulunan kimyasal çeşitleri ve aroma çeşitleri arasında; izopropil alkol, inawera aroma, tfa aroma, flavour art aroma özel karışımlara yönelik üretilen ürünlerdir.

Kimyasallar;

 • NBase
 • Salt Base
 • Gliserin (VG)
 • Propilen Glikol (PG)
 • İzopropil Alkol
 • Hidrojen Peroksit

Kimyasallar arasında yer alan NBase, bitkisel gliserin ve propilen glikol içermektedir. Farklı gliserinlerle ya da propilen glikol ile mix yapılabiliyor. Birbirinden farklı çeşitler arasında; en kaliteli nbase Merck, Sigma base, Chemnovatic gibi ürünler yer alıyor. 30 ml tester ürünler şuan satışa sunulmuştur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*