Agilent, Young In Scientific’in Tüm Mal Varlıklarını Satın Alıyor

9dc24 agilent young in scientificin tc3bcm mal varlc4b1klarc4b1nc4b1 satc4b1n alc4b1yor
9dc24 agilent young in scientificin tc3bcm mal varlc4b1klarc4b1nc4b1 satc4b1n alc4b1yor

Agilent, Young In Scientific’in Tüm Mal Varlıklarını Satın Alıyor. Agilent Technologies, Young In Scientific’in tüm mal varlıklarını almak için kesin bir anlaşma imzaladığını açıkladı. Young In Scientific, Güney Kore’de analitik ve bilimsel enstrümanların önde gelen dağıtıcısı ve Agilent cihazlarının servisi uzun yıllardır distribütörüdür.

1976 yılında kurulan YI Scientific, Güney Kore’de analitik araçların, çözümlerin ve hizmetlerin en büyük distribütörlerinden biri haline geldi.

Agilent’in Laboratuvar Çözümleri Satış ve Pazarlama Başkan Yardımcısı Lon Justice “YI Scientific, Agilent ürünleri ve hizmetleri için uzun yıllar güçlü bir satış kanalı kurdu. Güney Kore’deki ortaklarımızla güçleri birleştirmek, Güney Kore’de artan analitik pazarın ihtiyaçlarını karşılamak için Agilent’e sağlam bir temel sunuyor”.

Agilent Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü olan Doug McDougall, “Güney Kore’deki hizmetimizi büyütmeye çok kararlıyız. YI Scientific ile birlikte, süreçleri düzene sokarak ve üst düzey hizmeti tutarlı bir şekilde sunarak daha iyi bir müşteri deneyimi sağlayabileceğimize inanıyoruz”.

Young In ve iştiraklerinden 100’den fazla çalışanın, satın alma işleminin sona ermesi ile Agilent Technologies Korea Limited’e katılmaları bekleniyor.

Kaynak : chemeurope

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*