Cleanroom “Temizoda Teknolojisi, Bakımı ve Donanımları” Fuarına Sayılı Günler Kaldı

c8bb0 cleanroom temizoda teknolojisi bakc4b1mc4b1 ve donanc4b1mlarc4b1 fuarc4b1na sayc4b1lc4b1 gc3bcnler kaldc4b1
c8bb0 cleanroom temizoda teknolojisi bakc4b1mc4b1 ve donanc4b1mlarc4b1 fuarc4b1na sayc4b1lc4b1 gc3bcnler kaldc4b1

Cleanroom “Temizoda Teknolojisi, Bakımı ve Donanımları” Fuarına Sayılı Günler Kaldı. Cleanroom Exhibition Temizoda Teknolojisi, Bakımı ve Donanımları Fuarı 20-22 Nisan 2017 tarihinde Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenecek.

Fuar, tesis yöneticileri ile tesislerin “çok özel” alanlarına teknoloji ve hizmet üreten “cleanroom” uzmanlarını bilgi paylaşımları için bir araya getiriyor.

Tesislerin tıbbi veya endüstriyel faaliyetlerinin yürütüldüğü, tam steril ortam gerektiren her türlü üretim, kontrol, ameliyathane, laboratuar ve Ar-Ge mekanlarının tüm donanımını kapsayan, yatırım-üretim-yönetim sürecindeki teknoloji, ürün ve hizmet gereksinimlerini, işletme sürdürülebilirliği için gerekli olan bakım, proses ve kalite kontrol, sertifikasyon, risk yönetimi alanlarını ele alan çok özel bir sektör olan “temizoda” sektörü, Cleanroom Exhibition Temizoda Teknolojisi, Bakımı ve Donanımları Fuarı ile İstanbul’da buluşuyor.

Projelendirmeden yatırıma, üretimden kontrol ve yönetime varan tüm süreçte tesis yöneticileri ile endüstri profesyonellerinin taleplerini ve bakım endüstrisinin ürün ve hizmet teknolojilerini buluşturacak; bu alanda önemli bir network işlevi görecek Cleanroom Exhibition Temizoda Teknolojisi, Bakımı ve Donanımları Fuarı endüstriyel ya da tıbbi tüm tesis steril mekanlarının devamlılığı için hizmetleri, sistem ve teknolojileri, ürünleri, tesis yöneticilerine sunmak için düzenleniyor.

Bu sene ‘CBA High Technology Show’ konsepti ile düzenlenecek fuar, eşzamanlı düzenlenecek Expo Analytech – Analiz ve Laboratuvar Teknolojileri Fuarı ve Biotech Eurasia – Biyoteknoloji, Yaşam Bilimleri ve Endüstrileri Fuarı ile etkisini daha da güçlendirecek.

Endüstriler ve disiplinlerarası etkileşimin sağlanacağı, yaşam bilimlerinin, biyoteknolojik uygulamaların ve analiz & LAB sistemlerinin gelişmiş ürün ve teknolojilerini buluşturacak; bu alanda önemli bir network işlevi görecek sektör etkinliğinde pek çok saygın firma yer alacak. Yaklaşık 5.000 profesyonel ziyaretçinin beklendiği fuarda temizoda ve yaşam bilimleri sektörlerinden yaklaşık 200 firma ürün ve teknolojilerini sergiliyor olacak.

Temizoda teknolojisi her geçen gün büyümekte, yasal ve kalite gereksinimler de arttıkça, geçmişte bu teknolojiyi ele almamış çok sayıda sanayi sektörü, teknolojinin birçok avantaj ve kullanım olanaklarını keşfetmekte. Bu sebeple de bu umut verici sektör hakkında, standlarda sergilenen ürün ve hizmetlerin yanı sıra fuar süresince Türkçe ve İngilizce dillerinde hazırlanmış seminer, konferans, panel ve workshoplar ile konunun bu alanda çok özel uzmanlarından bilgi paylaşımı Cleanroom Exhibition kapsamı içinde yer alacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*