Kimyasallar, Laboratuvar, Teknoloji… Kimya ile ilgili her şey Turkchem Chem Show Eurasia 2016’da!

94f55 kimyasallar laboratuvar teknolojie280a6 kimya ile ilgili her c59fey turkchem chem show eurasia 2016e28099da2 1
94f55 kimyasallar laboratuvar teknolojie280a6 kimya ile ilgili her c59fey turkchem chem show eurasia 2016e28099da2 1

Kimyasallar, Laboratuvar, Teknoloji… Kimya ile ilgili her şey Turkchem Chem Show Eurasia 2016’da! Kimyahaberleri olarak basın destekçisi olduğumuz, Türkiye ve EMEA Bölgesi’nin en büyük ve geniş kapsamlı Kimya Sanayi Fuarı Turkchem Chem Show Eurasia sektörün lider firmalarını 7. kez aynı çatı altında buluşturmaya hazırlanıyor.

Katılımcı ve ziyaretçi istatistikleriyle sektörün dünyaca kabul görmüş ve takip edilen sayılı etkinliklerinden olmayı başaran “7. Uluslararası Kimya Sanayi Grup Fuarı” Turkchem Chem Show Eurasia, 10-12 Kasım 2016 tarihleri arasında dünyanın dört bir yanından gelen katılımcı ve ziyaretçilerini İstanbul Fuar Merkezi’nin 9 – 10 – 11 ve 12 (Ana Fuaye) numaralı salonlarında ağırlamaya hazırlanıyor.

300’den fazla doğrudan katılımcı ve 1.000’in üzerinde firma ve firma temsilciliğine ev sahipliği yapacak olan 7. Uluslararası Kimya Sanayi Grup Fuarı Turkchem Chem Show Eurasia, Kimyasallar, Laboratuvar ve Teknoloji olarak 3 bölümden oluşuyor.

kimyasallar-laboratuvar-teknoloji-kimya-ile-ilgili-her-sey-turkchem-chem-show-eurasia-2016da4Özel ve Spesifik Kimyasallar, Genel Kimyasallar, Petrokimya ve Kimyasal Ara Ürünlerin sergileneceği Kimyasallar Bölümü ile Proses-Otomasyon Endüstrisi, Paketleme, Geri Dönüşüm, Lojistik, İş Güvenliği ve Çevre Teknolojileri’nin sergileneceği Teknoloji Bölümü 9, 10 ve 12 (Ana Fuaye) numaralı salonlarda yer alırken, tüm ziyaretçi giriş ve çıkışlarının yapılacak olduğu 11. Salon tamamıyla Laboratuvar, Teknoloji, Test-Ölçüm Cihazları, Yardımcı ve Sarf Malzemelerinin sergileneceği Laboratuvar Bölümü için ayrılmış bulunuyor.

İlaç, Gıda, Kozmetik, Kişisel ve Ev Bakım Ürünleri Bileşenleri, Hammaddeleri ve Teknolojileri: Life Sciences Ingredients 2016

Turkchem Chem Show Eurasia 2016 bu yıl ilk kez İlaç, Gıda, Kozmetik, Kişisel ve Ev Bakım Ürünleri Bileşenleri, Hammaddeleri ve Teknolojileri’nin Sergileneceği “Life Sciences Ingredients”a da ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Life Sciences Ingredients 2016 yaşama dair tüm bileşenleri kapsayarak İlaç, Gıda, Kozmetik, Kişisel ve Ev Bakım Ürünleri Bileşenleri, Hammaddeleri ve Teknolojileri alanlarında faaliyet gösteren firmaları 10. Salonda bir araya getiriyor.

Turkchem Chem Show Eurasia 2016’da Çin ve Hindistan Pavilyonları

Artkim Fuarcılık ve China Dyestuff Industry Association arasında imzalanan anlaşma neticesinde Turkchem Chem Show Eurasia Fuarında 500 metrekarelik bir alana kurulacak olan Çin Pavilyonunda Çinli üretici firmalar fuar ziyaretçileriyle bir araya gelirken, Hindistan’ın Ticaret ve Sanayi Bakanlığı desteğiyle faaliyetlerini sürdüren ChemExcil (Temel Kimyasallar, Kozmetik Hammaddeleri ve Boyarmaddeler İhracattan Sorumlu Tanıtım Grubu) ile işbirliği içerisinde bir Hindistan Pavilyonu oluşturulacaktır.

Turkchem Chem Show Eurasia B2B Toplantı Etkinliği

kimyasallar-laboratuvar-teknoloji-kimya-ile-ilgili-her-sey-turkchem-chem-show-eurasia-2016da5“7. Uluslararası Kimya Sanayi Grup Fuarı” Chem Show Eurasia, yerli ve yabancı birçok firma ve sektör profesyonelini buluşturma imkânı sağlarken, B2B Toplantı Etkinliği ile yeni iş fırsatları ve işbirlikleri geliştirme ve ticaret hacmini artırma fırsatlarını sunuyor. Turkchem Chem Show Eurasia’nın katılımcı ve ziyaretçilerinin daha verimli iş bağlantıları kurabilmeleri için hazırlanan B2B Toplantı Etkinliği, fuarı en iyi şekilde değerlendirmek ve satış olanakları yaratmak adına ziyaretçiler ile katılımcı firmaları fuar alanında kurulacak olan B2B özel standında önceden randevu sistemi ile bir araya getiriyor.

B2B randevu sistemi ile katılımcı firmalardan randevu almak isteyen ziyaretçiler www.chemshoweurasia.com/katalog adresinden sisteme kayıt olarak online katalog üzerinden firma seçimi yaparak firmalardan randevu talep edebilirler. Randevu talepleri, katılımcı firmalar tarafından onaylandığı takdirde fuar alanında kurulan B2B toplantı standında görüşmeler gerçekleştirilebilecektir.

Turkchem Chem Show Eurasia 2014 İstatistikleri

25.000 m2’lik brüt alana sahip İstanbul Fuar Merkezi’nin 9-10-11 ve 12 (Ana Fuaye) numaralı salonlarında gerçekleştirilmiş ve 10.000 m2’nin üzerinde net satış alanına ulaşmış olan Turkchem Chem Show Eurasia 2014 Fuarı’nda 53 ülkeden toplam 1.037 firma ve firma temsilciliği yer aldı. İçinde 16 farklı ülkeden gelen 111 yabancı firmanın bulunduğu toplam 305 firmanın doğrudan katılım gerçekleştirdiği fuarı 3 gün boyunca 1.518’i 65 farklı ülkeden gelen yabancı ziyaretçi olmak üzere, toplamda 11.571 sektör profesyoneli ziyaret etti.
Nitelikli ve doğrudan sektörle alakalı ziyaretçi portföyü ile katılımcı firmalar tarafından son derece verimli geçen Turkchem Chem Show Eurasia Fuarı, her geçen sene daha da büyüyerek ve güçlenerek yoluna devam ettiğini bir kez daha kanıtlamış oldu.

İki yılda bir düzenlenen ve her geçen sene daha da güçlenerek yoluna devam eden “7. Uluslararası Kimya Sanayi Grup Fuarı” Turkchem Chem Show Eurasia, 10-12 Kasım 2016 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi 9-10-11 ve 12. Salonlarda katılımcı ve ziyaretçilerini ağırlıyor olacak. Siz de Kimya Sektörünün Avrasya’daki en büyük buluşmasında yer almak istiyorsanız Turkchem Chem Show Eurasia 2016’yı kaçırmayın!

Ücretsiz Online Davetiye: www.chemshoweurasia.com

kimyasallar-laboratuvar-teknoloji-kimya-ile-ilgili-her-sey-turkchem-chem-show-eurasia-2016da

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*