1.Ulusal Plastik Teknolojileri Sempozyumu Sektörde Ses Getirecek

1.Ulusal Plastik Teknolojileri Sempozyumu Sektörde Ses Getirecek. Yıldız Teknik Üniversitesi tarafından düzenlenen ve PAGDER olarak destekleyen kuruluşlar arasında yer aldığı 1. Ulusal Plastik Teknolojileri Sempozyumu, 15 – 16 Ekim 2015 tarihleri arasında, Beşiktaş – Yıldız Teknik Üniversitesi Oditoryumu’nda gerçekleşecek.

Sempozyum Konuları:

Polimer Bilimi
Plastikler
Biyopolimerler
Plastik Matrisli Kompozitler
Plastiklerin İmalat Yöntemleri
Polimer Matrisli Kompozitlerin İmalat Yöntemleri
Plastik Enjeksiyon Kalıp Teknolojisi
Ekstrüzyon Kalıpları
Plastiklerin Talaşlı İşlenmesi
Plastik Matrisli Kompozitlerin Talaşlı İşlenmesi
Plastiklerin Kaynağı
Plastik Parça Tasarımı
Diğer

Düzenleme Kurulu Adına Sempozyum Başkanı Doç.Dr.Mihrigül Ekşi Altan tarafından yayınlanan davet mesajı şöyledir ;

Yıldız Teknik Üniversitesi’nde 15-16 Ekim 2015 tarihlerinde birincisini gerçekleştirecek olduğumuz “Ulusal Plastik Teknolojileri Sempozyumu, UPTS’2015” ile plastiklere, polimer bilimine, plastik esaslı kompozitlere ve ilgili imalat teknolojilerine gönül vermiş sizlerle bir araya gelmeyi arzu ediyoruz.

Gerek malzeme yönünden, gerekse imalat yönünden gözlemlenen gelişmeler sayesinde, metallerle rekabet etme gücü her geçen gün artan dayanımlı, hafif ve ergonomik plastik esaslı malzemeler ve ürünler, hayatımızın kaçınılmaz parçası olmuştur.

Sizlerin de değerli katılımları ile UPTS’2015’in, plastik teknolojileri ile ilgili alanlardaki araştırmaları ve yenilikleri paylaşabileceğimiz verimli bir etkinlik olmasını diliyoruz. Polimer esaslı kompozit üretiminden, plastik enjeksiyon kalıp tasarımına, biyouyumlu polimerlerden, plastiklerin kaynak edilmesine kadar geniş bir yelpazede, sizlerle bir arada olmayı dilediğimiz UPTS’2015’e sizleri davet etmekten onur duyarız.

Detaylı bilgi : http://upts.yildiz.edu.tr/index.htm

1.Ulusal Plastik Teknolojileri Sempozyumu Sektörde Ses Getirecek

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*