2. Kozmetik, Kişisel ve Ev Bakım Ürünleri Bileşenleri, Hammaddeleri ve Teknolojileri Fuarı 12 Kasım’da Başlıyor

2. Kozmetik, Kişisel ve Ev Bakım Ürünleri Bileşenleri, Hammaddeleri ve Teknolojileri Fuarı 12 Kasım’da Başlıyor. Kimyanın en önemli alt sektörlerinden biri olan Kozmetik, Kişisel ve Ev Bakım Ürünleri sektörü her geçen yıl daha da büyüyerek Türk Ekonomisi’ne katkı sağlamaya devam etmektedir.

İKMİB (İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamülleri İhracatçıları Birliği) rakamlarına göre her yıl ortalama %10 büyüyen Kozmetik, Kişisel ve Ev Bakım Ürünleri Sektörü 2014 yılında 3 milyar dolarlık bir Pazar
büyüklüğüne ulaşmıştır.

6. Uluslararası Kimya Sanayi Grup Fuarı Turkchem Chem Show Eurasia bünyesinde gerçekleştirilen Cosmetics & Home Care Ingredients Özel Bölümü 6 ülkeden 39 firmanın direk katılımı ile gerçekleşti. Fuarı 3 gün boyunca 25 farklı ülkeden 186’sı yabancı olmak üzere 1317 sektör profesyoneli ziyaret etti. Konusunda ihtisaslaşmış ziyaretçilerin büyük ilgisini çeken etkinlik, yerli ve yabancı firmaların verimli iş bağlantıları kurmasına ve sektörün gelişmesine olanak sağladı. “Live Cosmetics and Home Care” isimli Nihai Kozmetik, Kişisel ve Ev Bakım Ürünleri Sergisi ziyaretçilerin büyük ilgisini çekti.

İlk kez 2014 yılında Uluslararası Kimya Sanayi Grup Fuarı Turkchem Chem Show Eurasia bünyesinde Özel Bölüm olarak organize edilmiş olan Cosmetics & Home Care Ingredients 2014, sektörün yoğun ilgisi doğrultusunda 2015 yılında ülkemizde gelişmekte olan Kozmetik, Kişisel ve Ev Bakım Ürünleri Sektörlerinin hammadde ve teknoloji kaynaklarının artmasına vesile olmak, yeni ürün yaratmak için kullanılan yeşil kimyasalların ve yeşil teknolojilerin sektöre doğrudan tanıtımını sağlamak amacı ile 12-14 Kasım 2015 tarihleri arasında tek başına düzenlenecektir.

Siz de Kozmetik, Kişisel ve Ev Bakım Ürünleri Sektörlerinin bu büyük buluşmasının bir parçası olmak ve birçok yerli ve yabancı sektör lideri katılımcı firma arasında yer alarak rekabetin gerisinde kalmamak istiyorsanız Cosmetics & Home Care Ingredients 2015’i kaçırmayın!

Fuar hakkında detaylı bilgi almak için [email protected] adresinden veya 0212 324 00 00 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

www.chcistanbul.com

2. Kozmetik, Kişisel ve Ev Bakım Ürünleri Bileşenleri, Hammaddeleri ve Teknolojileri Fuarı 12 Kasım'da Başlıyor

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*