Avrasya’nın Lider Poliüretan Sanayi Fuarı: Putech Eurasia 2015

Avrasya’nın Lider Poliüretan Sanayi Fuarı: Putech Eurasia 2015. Avrasya’nın Lider Poliüretan ve Kompozit Platformu bünyesinde gerçekleşecek olan, “4. Uluslararası Poliüretan Sanayi Fuarı” Putech Eurasia 2015, 12-14 Kasım 2015 tarihleri arasında, üç gün boyunca İstanbul Fuar Merkezi 9. ve 10. Salonlarda, dünyanın dört bir yanından sektör profesyonellerini bir araya getirmeye hazırlanıyor.
“4. Uluslararası Poliüretan Sanayi Fuarı” Putech Eurasia 2015’de Poliüretan Kimyasallar, Poliüretan Makine Ekipman, Poliüretan Sistem Evi, Poliüretan Kaplama ve Yapıştırıcılar, Poliüretan Kalıp ve Sistemler, Poliürea Uygulamaları RIM-Integral Poliüretan Sistem Ürünleri sergilenirken, eş zamanlı olarak düzenlenecek olan “2. Kompozit Sanayi Fuarı” Eurasian Composites Show 2015 ise Kompozit Endüstrisi’nin lider firmalarını ağırlıyor olacak.

Putech Eurasia & Eurasian Composites Show 2013 İstatistikleri
20,000 m2 kapalı alanda gerçekleşen Putech Eurasia & Eurasian Composites Show 2013 Fuarları toplam 19 farklı ülkeden 134 direk katılımcı ve 39 farklı ülkeden toplam 284 firma ve firma temsilciliğine ev sahipliği yaptı. Fuarı 3 gün boyunca 823’ü 69 farklı ülkeden gelen yabancı ziyaretçilerin oluşturduğu toplam 5643 sektör profesyoneli ziyaret etti. 2011 istatistiklerine göre ziyaretçi anlamında %20 artış gösteren Putech Eurasia & Eurasian Composites Show 2013 fuarları katılımcıların ve ziyaretçilerin beklentilerini tam anlamıyla karşılayarak ivmeli bir büyüme gösterdiğini kanıtladı.

Yeni Anlaşmalar, Yeni Açılımlar, Yeni İş Ortaklıkları
Putech Eurasia & Eurasian Composites Show 2015 katılımcı firmalarına yeni anlaşmalar, yeni açılımlar, yeni iş ortaklıkları için eşi bulunmaz bir fırsat sunarken fuarı 3 gün boyunca ziyaret edecek olan sektör profesyonelleri bütün ilgilendikleri firmaların bir arada olduğu bir ortamda sektördeki tüm gelişmelerin, yeni ürünlerin ve yeni teknolojilerin kalbinde bulunma fırsatı elde edecekler.
Kimya sektöründe düzenlendiği başarılı organizasyonlarla adını tüm dünyaya duyuran Artkim Fuarcılık’ın deneyimiyle Putech Eurasia & Eurasian Composites Show 2015 dünyanın en önemli Poliüretan ve Kompozit Sanayi Etkinliklerinden biri haline gelmiş ve her geçen yıl daha da büyüyerek yoluna devam etmektedir.
Siz de Poliüretan ve Kompozit Sanayilerinin bu büyük buluşmasının bir parçası olmak ve yüzlerce sektör lideri katılımcı firma arasında yer alarak rekabetin gerisinde kalmamak istiyorsanız Putech Eurasia & Eurasian Composites Show 2015 ‘i kaçırmayın.
Fuar hakkında detaylı bilgi almak için [email protected] adresinden veya 0212 324 00 00 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

www.putecheurasia.com

Avrasya’nın Lider Poliüretan Sanayi Fuarı Putech Eurasia 2015

GENEL

Dijital Pazarlama

Bu makalemizde dijital pazarlama hakkında bilgiler paylaşacağız. Dijital pazarlama nedir? Dijital pazarlama ajansları ne iş yapar? Dijital pazarlama neden önemlidir? Dijital pazarlama ajansı nedir? Dijital […]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*