Eurasian Composites Show 2015: Avrasya’nın Lider Kompozit Sanayi Fuarı

Basın Ortağı olarak destek verdiğimiz Eurasian Composites Show 2015: Avrasya’nın Lider Kompozit Sanayi Fuarı 12-14 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek. Avrasya’nın lider Poliüretan ve Kompozit Sanayi Platformu bünyesinde gerçekleşecek olan, “2. Kompozit Sanayi Fuarı” Eurasian Composites Show 2015, İstanbul Fuar Merkezi 9. ve 10. Salonlarda, 12-14 Kasım 2015 tarihleri arasında, üç gün boyunca dünyanın dört bir yanından sektör profesyonellerini bir araya getirmeye hazırlanıyor.

“2. Kompozit Sanayi Fuarı” Eurasian Composites Show 2015’de, Kompozit Endüstrisi’de öne çıkmış fimalardan olan katılımcılarımız Kompozit Hammaddeleri, Ara Ürünler, Prosesler, Makine ve Ekipmanlar ile ilgili ürünlerini sergileme fırsatı bulacaklar. Eş zamanlı olarak gerçekleşecek olan “4. Uluslararası Poliüretan Sanayi Fuarı “ Putech Eurasia 2015 ise Poliüretan Sanayi’sinde lider birçok firmaya ev sahipliği yapacaktır.

Putech Eurasia & Eurasian Composites Show 2013 İstatistikleri
20,000 m2 kapalı alanda gerçekleşen Putech Eurasia & Eurasian Composites Show 2013 Fuarları toplam 19 farklı ülkeden 134 direk katılımcı ve 39 farklı ülkeden toplam 284 firma ve firma temsilciliğine ev sahipliği yaptı. Fuarı 3 gün boyunca 823’ü 69 farklı ülkeden gelen yabancı ziyaretçilerin oluşturduğu toplam 5643 sektör profesyoneli ziyaret etti. 2011 istatistiklerine göre ziyaretçi anlamında %20 artış gösteren Putech Eurasia & Eurasian Composites Show 2013 fuarları katılımcıların ve ziyaretçilerin beklentilerini tam anlamıyla karşılayarak ivmeli bir büyüme gösterdiğini kanıtladı.

Yeni Anlaşmalar, Yeni Açılımlar, Yeni İş Ortaklıkları
Putech Eurasia & Eurasian Composites Show 2015 katılımcı firmalarına yeni anlaşmalar, yeni açılımlar, yeni iş ortaklıkları için eşi bulunmaz bir fırsat sunarken fuarı 3 gün boyunca ziyaret edecek olan sektör profesyonelleri bütün ilgilendikleri firmaların bir arada olduğu bir ortamda sektördeki tüm gelişmelerin, yeni ürünlerin ve yeni teknolojilerin kalbinde bulunma fırsatı elde edecekler.

Kimya sektöründe düzenlendiği başarılı organizasyonlarla adını tüm dünyaya duyuran Artkim Fuarcılık’ın deneyimiyle Putech Eurasia & Eurasian Composites Show 2015 dünyanın en önemli Poliüretan ve Kompozit Sanayi Etkinliklerinden biri haline gelmiş ve her geçen yıl daha da büyüyerek yoluna devam etmektedir.
Siz de Poliüretan ve Kompozit Sanayilerinin bu büyük buluşmasının bir parçası olmak ve yüzlerce sektör lideri katılımcı firma arasında yer alarak rekabetin gerisinde kalmamak istiyorsanız Putech Eurasia & Eurasian Composites Show 2015 ‘i kaçırmayın.

Sergilenecek ürün grubları şu şekildedir.
Hammaddeler ve Kimyasallar
Dolgular
Hammaddeler
Katkı Maddeleri
Reçineler
Termoplastikler

Takviyeler / Elyaflar
Aramit Elyafları
Cam Elyaf
Doğal Elyaflar
Fitiller
Ham Lifler
Karbon Elyaflar
Seramik Elyaflar
Yarı Mamul Elyaflar
Diğer Elyaflar

Ara Ürünler, Yarı Mamuller ve Nihai Ürünler
CFRP, GFRP, NFRP ürünleri
Levhalar
Profiller
Tüpler

Uygulama Yöntemleri
Enjeksiyon Kalıplama
Otoklav
Pultrüzyon
Elyaf Püskürtme
Reçine İnfüzyon
Reçine Transfer Kalıplama
Şekillendirme
El Yatırması

Son İşlem
Birleştirme
Kesme / Çapak Giderme
Makine Üretimi
Makine, Ekipman
Otomatik Kesim Sistemleri
Yüzey İşlem

Kalıplama
Enjeksiyon Kalıplama
SMC, BMC & DMC
Alet ve Kalıp üretimi
Reçine Transfer Kalıplama (RTM)

Hizmetler
Araştırma Enstitüleri
CAD/CAM
Dernekler
Distribütörler
Simulasyon
Danışmanlar / Uzmanlar
Çevre Koruma / Enerji Tasarrufu ve Geri Dönüşüm Teknolojileri

Fuar hakkında detaylı bilgi almak için sales@artkim.com.tr adresinden veya 0212 324 00 00 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

www.eurasiancomposites.com

Eurasian Composites Show 2015 Avrasya’nın Lider Kompozit Sanayi Fuarı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*