Üniversiteler Arası Enerji Verimliliği Proje Yarışması Başlıyor

Üniversiteler Arası Enerji Verimliliği Proje Yarışması Başlıyor. Enerjinin etkin ve verimli kullanılabilmesi için farkındalık oluşturmak için tüm Türkiye’de etkin projeler geliştiren Enerji Verimliliği Derneği’nin çalışmaları devam ediyor. Derneğin Denizli Şubesi Türkiye genelindeki tüm üniversite öğrencilerine yönelik olarak ödüllü bir yarışma başlatıyor.
Geleceğimizin, ülkemizin hatta dünyanın en önemli konusu olan Enerji Verimliliği hakkında herkesi bilinçlendirme ve bilgilendirme amaçlı kurulan Enerji Verimliliği Derneği’nin Denizli Şubesi, çalışmalarına Türkiye genelindeki tüm üniversite öğrencilerine yönelik başlattığı yarışma ile devam ediyor.
Enerji Verimliliği Derneği Denizli Şubesi’nin üniversite öğrencileri arasında düzenlediği ve enerji verimliliği konusunda bilinç oluşturmak ve bu bilinci oluştururken gençlerin eğlenceli bir şekilde bu konu hakkında düşünmelerini sağlamak amacı ile düzenlediği yarışma 3 kategoriden oluşuyor.

-Enerji Verimliliği konulu endüstriyel tasarım
-Enerji Verimliliği konulu kısa film- reklam
-Enerji Verimliliği konulu şarkı

Ödüller ise öğrenciler için oldukça cazip, her kategori için;
Birinci olan gruba 20.000 TL para ödülü
İkinci olan gruba Enerji Verimliliği Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesinden Referans Mektubu(gruptaki tüm öğrenciler için)
Üçüncü olan gruba, Enerji Verimliliği Derneği Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi’nin iş yerinde staj imkânı(gruptaki tüm öğrenciler için)
Yarışmaya son katılım tarihi 31 Mart 2015.

Başvuru için : http://enerjiyarismasi.com/

Üniversiteler Arası Enerji Verimliliği Proje Yarışması Başlıyor

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*