Atık Yönetimi Sempozyumu’nun Sponsorlarından Biri REW İstanbul 2015

Atık Yönetimi Sempozyumu’nun Sponsorlarından Biri REW İstanbul 2015. REW İstanbul, T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevre Yönetimi Genel Müdürlüğü koordinasyonunda, Atık Yönetimi uygulamalarının güçlendirilmesi, geliştirilmesi için üniversiteler, özel sektör, çevresel sivil toplum kuruluşları, oda ve birlikler, enstitüler, belediyelerin Atık Yönetimi alanındaki gelişmeleri değerlendirmek üzere bir araya geleceği ve 25-29 Ocak 2015 tarihleri arasında Antalya’da düzenlenecek olan Atık Yönetimi Sempozyumu’na sponsor oldu.

Çevre Teknolojilerine bütünsel çözümler sunan ve bu alanın buluşma noktası olan REW İstanbul, Atık Yönetimi Sempozyumu sponsorluğuyla bu alandaki gelişmeleri desteklemeye devam ediyor. REW İstanbul oluşturduğu bütünlük ile sektörün yatırım kararlarına yön verirken, son teknoloji ürün ve hizmetlerin profesyoneller ile buluşmasını sağlıyor. Fuar ile eş zamanlı gerçekleştirilen konferans programları ve sektörde düzenlenen etkinliklere destek olarak, çözümün bir parçası olmayı sürdüren REW İstanbul, 11-13 Haziran 2015 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi İstanbul’da sektörün buluşma noktası olmaya devam ediyor.

2015 Atık Yönetimi Sempozyumu son başvuru tarihi yoğun talep üzerine 19 Aralık 2014 tarihine kadar uzatılmıştır.
2001 yılında Bakanlık bünyesinde kurulan Türkiye Çevre Koruma Vakfı, Bakanlığın desteklenmesi ve güçlendirilmesi faaliyetleri yanında, ülkemiz çevre değerlerinin korunması ve geliştirilmesine yönelik çalışmalara katkı ve destek sağlayan bir sivil toplum kuruluşu olarak faaliyetini sürdürmektedir.

Bu nedenle, T.C.Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Çevre Yönetimi Genel Müdürlüğü’nün öncülüğünde, Atık Yönetimi ile ilgili uygulamaların güçlendirilmesi, geliştirilmesi ve ilgili paydaş gruplarla (Üniversiteler, özel sektör, çevresel STK’lar, oda ve birlikler, Enstitüler, Belediyeler) bilgi alışverişinde bulunulması ve Atık Yönetimi alanındaki yeniliklerin değerlendirilmesi amacı ile 25-29 Ocakta, Antalya’da 4 gün sürecek “Atık Yönetimi Sempozyumu” düzenlenecektir.

Sempozyumda katılımcıların 1.180 (KDV dahil) ücret ödemeleri gerekmektedir. Bu ücret mukabilinde tek kişilik odalarda her şey dahil konaklama, eğitim materyalleri, sarf malzemeleri, havalimanı ve otogardan otele transfer organizasyon tarafından karşılanacaktır. Sempozyum sonunda Bakanlık tarafından katılımcılarımıza “2015 Atık Yönetimi Sempozyumu Katılım Sertifikası” verilecektir.

Detay İçin :http://tucev.org/duyuru/detay/84

Atık Yönetimi Sempozyumu’nun Sponsorlarından Biri REW İstanbul 2015 a

Atık Yönetimi Sempozyumu’nun Sponsorlarından Biri REW İstanbul 2015 b

Atık Yönetimi Sempozyumu’nun Sponsorlarından Biri REW İstanbul 2015

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*