Küresel Webit Kongresi için rekor sayıda ülke ve katılımcı başvuruda bulundu.

Küresel Webit Kongresi için rekor sayıda ülke ve katılımcı başvuruda bulundu. CNN TÜRK’ün iletişim yayın sponsoru olduğu Webit Kongresi’ne başvuruda bulunanlar arasında 103 ülkenin dijital teknoloji ve telekomünikasyon devlerinden binlerce üst düzey yönetici de bulunuyor. Kongre, 8 binden fazla katılımcı, 250 konuşmacı, altı önemli etkinlik ve ticaret fuarına ev sahipliği yapacak.

Küresel Forum Başkanı ve Kurucusu Plamen Russev, 6-7 Kasım’da Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenecek Webit Kongresi’ne, dijital teknoloji ve telekomünikasyon sektöründen en parlak ve etkin temsilcilerin, girişimcilerin katılmasının harika olduğu yorumunda bulundu.

Kongrenin “http://webitcongress.com/en/profile/featured_attendees” sitesinde yayımlanan listeye göre, Yandex, IBM, Google, Spotify, Facebook, Lenovo, Nokia, OMD, Havas, Mediabrands, Qualcomm, Pentagram, Joulie, aol, Unilever, Accer, Effective Measure, Lakestar, Almaz Capital, BBC ve El Cezire temsilcileri katılımcılar arasında bulunuyor.

Kongre kapsamında, “Dijital Pazarlama ve İnovasyon Konferansı, Geleceğin Liderleri Konferansı, Telco Zirvesi (sadece davetliler), eTicaret Konferansı” gibi oturumlar gerçekleştirilecek.

Dijital Pazarlama ve İnovasyon Konferansı’nda markaların toplumsal ayak izi, mobil devri gibi konular ele alınacak. Geleceğin Liderleri Konferansı’nda ise başarı faktörleri ve iş geliştirme, stratejiler, taktikler, parasallaşma gibi konular işlenecek.

Sadece davetlilerin katılacağı Telco Zirvesi’nde ise telco endüstrisinin geleceği ve akıllı ve bağlantılı şehirler konuları yer alırken, eTicaret konferanslarında da bireyselleştirme ve alışveriş stratejileri, tüketici tecrübeleri gibi konular katılımcılarla paylaşılacak.

Küresel Webit Kongresi Yöneticisi Aniela Russeva, “Webit’i, Amerika, Avrupa, Ortadoğu, Asya ve Afrika’daki dijital teknoloji, telekomünikasyon ve e Ticaret firmaları arasında büyüyen başarılı uluslararası iş ilişkileri için dünyanın en büyük platformu haline getirmeye kararlıyız. Bu açıdan, etkin B2B iletişimi ve iş hedefleri başarısı için mümkün olan en iyi imkanları sağlamaya çalışıyoruz” dedi.

5. Webit Kongresi’ni dünyanın dört bir yanından 300’den fazla basın mensubuyla çok sayıda tanıtımcı ve sponsor izleyecek. Kongre’ye ilişkin detaylı bilgiye www.webitcongress.com adresinden ulaşılabiliyor.

webit

 

Kaynak :cnnturk

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*