Kimya şirketi BASF, Yeşil İş Konferansı’nda gıda değer zincirindeki sürdürülebilirlik uygulamalarını anlatacak.

Kimya şirketi BASF, Yeşil İş Konferansı’nda gıda değer zincirindeki sürdürülebilirlik uygulamalarını anlatacak. BASF’den yapılan açıklamaya göre, 17-18 Eylül 2014 tarihlerinde İstanbul Swissotel the Bosphorus’ta düzenlenecek ve BASF Sürdürülebilirlik Uygulamaları – Beslenme ve Sağlık Bölümü Direktörü Kristina Gräper, ana oturum konuşmacı olarak katılacağı konferansta, ‘’Gıda Değer Zincirinde Sürdürülebilirlik Uygulaması’’ başlıklı sunumunu gerçekleştirecek.

BASF Türkiye, Ortadoğu, Kuzey Afrika Bölgesi Başkanı ve BASF Türk Kimya CEO’su Volker Hammes ise; “İş Dünyasının Liderleri Yeni Parametreleri Tartışıyor” oturumunda konuşmacı olarak yer alacak.

BASF, son dönemde değerlendirdiği, küresel mega-eğilimlere ve ana yetenekleri olan inovasyon gücü ve müşteri odaklılığa yönelik olarak, yeni ve uzun vadeli belirlediği şirket amacı olan: “Sürdürülebilir bir gelecek için kimya yaratıyoruz.” mottosu ışığında inovasyona yönelik çalışmalarını sürdürüyor.

BASF’nin çözüm ortağı olarak desteklediği Yeşil İş Konferansı 5. Yılında “Değişim zamanı” temasıyla gerçekleşecek. Konferansta, iş dünyasının ve dünyanın sürdürülebilirlik konusunda önde gelen isimleri daha sürdürülebilir bir gelişim için yeni fikirler oluşturmak üzere bir araya gelecek. Sürdürülebilir tedarik zinciri yönetimi, sürdürülebilir yaşam alanları, yeşil istihdam dönüşümü gibi birçok önemli konu masaya yatırılacak.
basf

 

Kaynak : A.A

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*