21. Avrasya Ambalaj Fuarı Bu Yılda Yeniliğin Öncüsü Olacak

21. Avrasya Ambalaj Fuarı Bu Yılda Yeniliğin Öncüsü Olacak. Ambalaj Sanayicileri Derneği (ASD) ve REED TÜYAP Fuarcılık A.Ş.’nin işbirliğinin yanı sıra, sektörün diğer dernekleri olan Ambalaj Makinecileri Derneği (AMD), Etiket Sanayicileri Derneği (ESD), Karton Ambalaj Sanayicileri Derneği (KASAD), Metal Ambalaj Sanayicileri Derneği (MASD), Oluklu Mukavva Sanayicileri Derneği (OMÜD) ve Sert (Rijit) Plastik Ambalaj Sanayicileri Derneği’nin (SEPA) desteğini de alan Avrasya Ambalaj Fuarı, 22-25 Ekim 2015 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

2015 Avrasya Ambalaj Fuarı’nda 800 Firma Şimdiden Yerini Ayırdı 2014 yılında, 50 bin 783 toplam ziyaretçisi içerisinde, yurtdışından 5 bin 355 profesyonelin ziyaret ettiği Avrasya Ambalaj Fuarı, bu yıl yurtdışından 6 bin nitelikli ziyaretçi ağırlamayı hedefliyor. 2015’te Orta Doğu, Kuzey Afrika, Sahra Altı, Orta ve Batı Avrupa, Balkanlar, Rusya ve Kafkasya’dan 800 nitelikli üst düzey alıcıyı ağırlayacak olan Avrasya Ambalaj Fuarı, katılımcılarına; hedef pazarları ile doğru platformda birebir buluşma olanakları sunarak, yine bölgesinin en çok tercih edilen fuarı olmaya devam edecek.
Katılımcılarına ve ziyaretçilerine eşsiz fırsatlar sunmaya hazırlanan 21 yıllık gücü ile Avrasya Ambalaj Fuarı’nı
kaçırmayın!

Katılımcı Firmalar genel dağılımı :
40’ın üzerinde ülkeden 1200’den fazla firma ürünlerini Avrasya Ambalaj Fuarı’nda sergiliyor.

Ambalaj Makineleri
Ambalaj Ürünleri
Ambalaj ve Ambalajlama Teknolojileri
Tamamlayıcı Ambalaj Ürünleri
Ambalaj Sanayii için Hizmetler
Ambalaj Geri Dönüşüm Teknolojileri
Depolama / İstifleme / Lojistik / Taşıma
Ambalaj Baskı Teknolojileri
firmaları olarak öne çıkıyor

Ambalaj ve Baskı, Güçlerini printpack’te Birleştiriyor

2015 yılına özel, yepyeni bir proje olan printpack Baskı Teknolojileri Özel Bölümü; baskı makine ve teknolojileri, baskı mürekkepleri, klişeler, kalıplar ve baskı merdaneleri, kaplama, laminasyon ve ürün sistemleri, baskı öncesi hazırlık teknolojileri, denetim ve düzeltme ekipmanları, etiket baskı makineleri, kâğıt ve film üreticileri ve RFID sistemleri teknolojileri ile ambalaj sektörünün ve hizmet verdiği tüm endüstrilerin buluşma noktası olmak için emin adımlarla ilerliyor.

printpack Özel Bölümünün ziyaretçileri ise; ahşap, cam, plastik, metal, fleksıbıl, kağıt, karton ve oluklu mukavva ambalaj ürün üreticileri, matbaalar, etiket üreticileri, kırtasiye sektörü, gıda – içecek sanayi, ilaç sanayi, baskı ve üretim teknolojisi tedarikçileri ile reklamcılar ve ajanslar olacak.

Avrasya Ambalaj Fuarı ile eş zamanlı gerçekleşek olan printpack özel bölümünde yer alarak, rakiplerinizden bir adım önde olma fırsatı elde edebilirsiniz.

Bölgesinin En Kapsamlı Ambalaj Fuarı

Avrasya Ambalaj Fuarı; her yıl artan katılımcısı ve 90’dan fazla ülkeden 50.000’in üzerinde ziyaretçisi ile katılımcılarının yeni pazarlara açılmalarına fırsat sağlayarak, Avrasya’daki en kapsamlı buluşma platformu olmaya devam edecek.

Nitelikli ziyaretçilerle katılımcıları buluşturan fuar, yeni pazar arayışlarının ve küresel rekabetin kritik önem kazandığı bu dönemde ambalaj sektörüne ivme kattı.

22-25 Ekim 2015 tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece, İstanbul’da düzenlenecek Avrasya Ambalaj Fuarı; 10:00 – 19:00 (25 Ekim’de 10:00 – 18:00) saatleri arasında ziyarete açık olacak.
Ayrıntılı bilgi için; www.packagingfair.com
[email protected]

21. Avrasya Ambalaj Fuarı Bu Yılda Yeniliğin Öncüsü Olacak

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*