Kocaeli’de Kimya Sektöründe Kaynak Verimliliği Eğitimi

Kocaeli’de Kimya Sektöründe Kaynak Verimliliği Eğitimi. Bu eğitim çalıştayı kimya sektöründe kaynak verimliliğinin geliştirilmesine yönelik olarak planlanmıştır. Eğitim kapsamında; temiz üretim yoluyla verimlilik artışı, atık azaltımı, ürün kalitesinin arttırılması ve proseslerde yapılacak iyileştirmelerle iş güvenliğinin geliştirilmesi ile üretim maliyetlerinin düşürülmesi gibi konularda sanayicilerin bilinçlendirilmesi hedeflenmektedir. Bu eğitim Kocaeli Sanayi Odası, TÜBİTAK-MAM ve ODTÜ işbirliği ile organize edilmiştir.

Eğitmen, Prof. Dr. N. Göksel DEMĠRER
Prof. Dr. Göksel N. Demirer 1997 yılından bu yana kaynak verimliliği, temiz üretim, endüstriyel simbiyoz, vb. konularda çalışmaktadır. Bu konuda çeşitli dersler vermiş; lisansüstü tezler yönetmiş; pek çok ulusal ve uluslararası projede yürütücü, danışman ve araştırmacı olarak yer almış; çok sayıda endüstriyel tesiste ulusal
ve uluslararası kuruluşlardan destekler alarak uygulamalı projeler gerçekleştirmiştir. Ülkemizde temiz üretim, eko-verimlilik, kaynak verimliliği konularında çok sayıda ulusal ve uluslararası bilimsel makale ve konferans tebliği yayınlamıştır.

Daha Fazla Bilgi İçin : http://uye.kosano.org.tr/egitimler.asp
http://kosano.org.tr/wp-content/uploads/2015/02/Brosur.pdf

Kocaeli'de Kimya Sektöründe Kaynak Verimliliği Eğitimi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*