CNR ENERGY İSTANBUL ile Enerji ve Çevre Teknolojileri Sektörü Mercek Altında

CNR ENERGY İSTANBUL ile Enerji ve Çevre Teknolojileri Sektörü Mercek Altında. Enerji sektörü ile ilgili tüm tarafları bir araya getirecek CNR Energy İstanbul, Enerji ve Çevre Teknolojileri Fuar ve Konferansı, CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık A.Ş. tarafından 19 – 21 Mart 2015 tarihleri arasında CNR Expo Yeşilköy‘de düzenlenecektir.

CNR Energy İstanbul, sektörde yeni açılımlar sağlarken ulusal ve uluslararası pazarda da yeni fırsatlar yaratma konusunda çok önemli bir görev icra edecektir. İlki düzenlenecek olan CNR Energy İstanbul ile grubumuzun bugüne kadar başardığı birçok uluslararası birikim, tecrübe ve mekânsal açıdan yüksek kapasitemiz neticesiyle ülkemizin bu alandaki en önemli Fuar ve Konferansı olmayı hedefliyoruz.

Konferans ve Seminerler
T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) mensuplarının yanı sıra, yurtiçinden ve yurtdışından akademisyenler, iş adamları ve sektör temsilcilerinin yer alacağı fuarla eş zamanlı olarak düzenlenecek olan konferansın konu başlıklarını buradan inceleyebilirsiniz.

CNR ENERGY İSTANBUL ile Enerji ve Çevre Teknolojileri Sektörü Mercek Altında

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*