Kimyakariyerim.com, 6. Uluslararası Kimya Sanayi Grup Fuarı Chem Show Eurasia 2014’te sizleri sürpriz hediyeleri ile standına bekliyor

Kimyakariyerim.com, 6. Uluslararası Kimya Sanayi Grup Fuarı Chem Show Eurasia 2014’te sizleri sürpriz hediyeleri ile standına bekliyor… Tüm mühendislere yönelik CV datasıyla kimya sektörüne hizmet eden kimyakariyerim.com; iş arayanları ve iş verenleri buluşturmaya devam ediyor.

Sektörde doğru işe doğru personel bulunamaması, donanımlı mezunların fark edilememesi, yanlış yapılan başvurulardan doğan yoğunluk ve bunun gibi sıkıntılara farkındalık Yaratarak daha spesifik bir iş arama portalı olarak karşımıza çıkan kimyakariyerim.com, güncel iş ilanları, her ay paylaştığı aylık bültenleri ve her gün sosyal medya üzerinden yayınladığı yazıları ile sektörde iş arayan adaylarına, firmalara ve takipçilerine verdiği kaliteli hizmeti sürdürüyor.

Son olarak da 16 – 18 Ekim 2014 tarihleri arasında sektörün dünyaca kabul görmüş ve takip edilen sayılı etkinliklerinden olmayı başaran 6. Uluslararası Kimya Sanayi Grup Fuarı Chem Show Eurasia 2014’te yerini alan kimyakariyerim.com interaktif çalışmalarla sektörün nabzını daha yakından takip etmeyi amaçlıyor.

Kimyakariyerim.com, 6. Uluslararası Kimya Sanayi Grup Fuarı Chem Show Eurasia 2014’te sizleri sürpriz hediyeleri ile  standına bekliyor

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*