V.Ulusal Polimer Bilim Ve Teknolojisi Kongresi 1 Eylül’de Başlıyor

V.Ulusal Polimer Bilim Ve Teknolojisi Kongresi 1 Eylül’de Başlıyor.Ulusal polimer bilim ve teknolojisi kongre ve sergisi etkinliği “Türkiye polimer bilim ve teknolojisi derneği” ve misafir kurumların işbirliği ile 2 yılda bir düzenlenmektedir. Sonuncusu Çanakkele Üniversitesinde gerçekleştirilen kongrenin,bu yıl 5.si 1-4 Eylül 2014 tarihleri arasında Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesinde yapılacaktır.

Kongre yerli ve yabancı davetli araştırmacıların sunuları,bilimsel çalışmaların daha geniş kapsamlı olarak anlatılıp tartışılabilmesine imkan veren 3 ayrı salonda gerçekleştirilecek sözlü oturumları,poster oturumları,ilgili cihaz ve hizmet tanıtımlarının gerçekleşeceği sergilerden oluşacaktır.

Duyuru 1

1-4 Eylül 2014 tarihlerinde Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Kongre merkezi ve Fen Edebiyat Fakültesinde gerçekleştirilecek olan 5. Ulusal Polimer Bilim ve Teknoloji Kongresi programı açıklanmıştır. Programa kongre web sayfasından (www.polimer2014.org) ulaşabilirsiniz.

Duyuru 2

1-4 Eylül 2014 tarihlerinde Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Kongre merkezi ve Fen Edebiyat Fakültesinde gerçekleştirilecek olan 5. Ulusal Polimer Bilim ve Teknoloji Kongresi kapsamında seçilen posterlere ödül verilecektir. Duyuruya kongre web sayfasından (www.polimer2014.org) ulaşabilirsiniz.

Ekip olarak basın destekçisi olduğumuz kongre ile ilgili olarak;

Kongre Ana Sayfası için  TIKLAYINIZ !

Kayıt için TIKLAYINIZ !
Kongre Takvimi için TIKLAYINIZ !
Bilim Kurulu için TIKLAYINIZ !
Kongre Çağrısı için TIKLAYINIZ !

 

v-ulusal-polimer-bilim-ve-teknolojisi-kongresi-1-eylulde-basliyor

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*