KAUÇUK 2014 FUARI İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI…

KAUÇUK 2014 FUARI İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI… KAUÇUK 2014 8. İstanbul Kauçuk Endüstri Fuarı; 27 – 30 Kasım 2014 tarihlerinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde kauçuk sektörünü bir araya getiriyor.

Ekonomik dengelerin hızla değiştiği, global rekabetin ve yeni pazar arayışlarının önem kazandığı günümüzde sektörü bir araya getiren Kauçuk 2014 Fuarı, firmaların en son ürün, teknoloji ve yeniliklerini bir arada sergileyecekleri, dünyanın farklı ülkelerinden gelen nitelikli ziyaretçilerle buluşacakları ticari pazarlama ortamını sağlayarak gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında yeni iş fırsatları yaratmalarına aracılık edecektir.

Fuarın pazarlama çalışmaları Tüyap’ın yurtdışı ofisleri ve temsilcilikleri kanalıyla yurtdışı hedef pazarlar olan Komşu Ülkeler, Balkanlar, Kafkasya, Avrupa, Ortadoğu, Kuzey Afrika, Batı ve Orta Asya ülkeleri başta olmak üzere dünya genelinde; yurtiçinde ise merkez ofis ve 11 bölge ofisi kanalıyla tüm Türkiye’de yoğun olarak yürütülmektedir. Etkin tanıtım çalışmaları sonucunda Kauçuk 2014 fuarı geçen yıllarda olduğu gibi sektöre büyük katkı sağlayacaktır.

Kauçuk 2014 fuarı etkinlikleri arasında düzenlenecek 2.Ulusal Kauçuk Kongresi sektörün gelişimine ivme kazandırmayı hedefliyor.

Kauçuk Derneği tarafından organize edilen 2. Uluslararası Katılımlı Kauçuk Kongresi, Kauçuk 2014 ile eş zamanlı olarak, 28 – 29 Kasım 2014 tarihlerinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir. Düzenlenecek olan kongrede, sektör çalışanları, çeşitli kamu, özel sektör ve dernek temsilcileri ile bilim insanları ve araştırmacıların buluşması ve kauçuk malzemelerinin bileşenleri, şekillendirilmesi, fiziksel özellikleri, yenilikçi kullanım alanları, iş güvenliği ve mevzuatlar gibi konularda güncel bilimsel ve teknik gelişmelerin tartışılması amaçlanmaktadır.

TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece, İstanbul’da gerçekleştirilecek Kauçuk 2014 Fuarı 27-29 Kasım tarihlerinde 10:00–19:00 saatleri arasında, 30 Kasım günü ise 10:00–18:00 saatleri arasında ziyaret edilebilecektir. www.kaucukistanbul.com web sitemizden fuar hakkında detaylı bilgi ve online davetiye elde edebilirsiniz.

KAUÇUK 2014 FUARI İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI…

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*