PLASTİK SEKTÖRÜNÜN ÖNDE GELENLERİ PLAST EURASIA İSTANBUL’DA BULUŞUYOR

PLASTİK SEKTÖRÜNÜN ÖNDE GELENLERİ PLAST EURASIA İSTANBUL’DA BULUŞUYOR. Plastik sektörünün buluşma platformu PLAST EURASIA İSTANBUL, 24. Uluslararası İstanbul Plastik Endüstrisi Fuarı 4 – 7 Aralık 2014 tarihlerinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece’de kapılarını açıyor. Uzak Doğu ve Orta Doğu’dan Avrupa’ya Orta Asya’dan Balkanlar’a plastik sektörünün alıcı ve üreticilerini buluşturan PLAST EURASIA İstanbul büyük bir ticari platforma bir kez daha imza atıyor.

24. yılını PLAST EURASIA İSTANBUL, Tüyap tarafından PAGEV (Türk Plastik Sanayicileri, Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı) işbirliği ile düzenleniyor. Sektör firmalarının rekabet güçlerini arttırmalarına ve yeni pazarlara ulaşmalarına büyük katkı sağlayan Fuar, uluslararası ziyaretçi yoğunluğu ile dinamik plastik endüstrisinin Avrasya bölgesindeki en önemli buluşma noktası olma özelliği taşıyor.

Geniş kapsamı ile Plast Eurasia İstanbul; plastik makineleri, makine yan ve ara sanayi, kimyasal ve hammaddeler, ısı ve kontrol cihazları, kalıp, geri dönüşüm, hidrolik ve pnömatik kollarında plastik endüstrisinin tüm ürün ve teknolojilerini tek çatı altında buluşturuyor.

Yerli ve yabancı firmaların çok sayıda ürün ve teknolojiyi tanıtacakları fuarda sektör profesyonelleri yeni yatırımlar için en uygun teknoloji, makine ve malzemeyi tanıma, kıyaslama ve seçme olanağı bulacaklar. 10 salonda, 98.000 m2 kapalı sergileme alanı üzerinde gerçekleşecek, geniş kapsamı, 24 yıllık marka değeri ve uluslararası niteliğiyle önemli bir çekim noktası olan Plast Eurasia İstanbul Fuarını bu yıl 40.000’in üzerinde yerli ve uluslararası profesyonelin ziyaret etmesi bekleniyor.

4–6 Aralık tarihlerinde 10:00–19:00, 7 Aralık günü ise 10:00–18:00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece/İstanbul’da düzenlenecek olan 24. Plast Eurasia İstanbul Fuarı hakkında detaylı bilgi edinmek ve online davetiye için www.plasteurasia.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

PLASTİK SEKTÖRÜNÜN ÖNDE GELENLERİ PLAST EURASIA İSTANBUL’DA BULUŞUYOR

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*