Kimya Ve Çeşitli Kitaplarının Satışı Online Olarak Sizlerle

Kimya Ve Çeşitli Kitaplarının Satışı Online Olarak Sizlerle. Türkiye’de ilk olacak bir çalışmayı sizlerin huzuruna çıkarıyoruz !!
İnternet Üzerinden Kimya Ya da Daha Çeşitli Kitaplarının Satışını Yapmaya Başlayacağız….
2.El Yada Yeni Kitaplar Hiç Farketmez.
Burada Satıcılar Sizler Olacaksanız Elinizde Bulunan Kitapları, Notları vb. BirÇok Ürünü Buradan Satacaksınız….
Hem Alıcılar Hem Satıcılar İçin Çok Güvenilir ve Rahat bir Sistem Düşündük….

http://kimyahaberleri.sopsy.com/

Konuya kısaca açıklama getireyim, satış yapmak isteyen arkadaşlar, kitaplar,notlar vb her türlü satılacak olan ürünün görsellerini tüm detayları ile bize gönderecek bizler onay verdikten sonra yayınlanmaya başlayacak. Tabi sizlerde kendi sosyal medya hesaplarınızdan satışa sunduğunuz kitabı yada notu satmak için çeşitli çalışmalar yapabilirsiniz.

Gelelim Fiyatlandırmaya;
Herkez kendi kitabını yada notunun fiyatını kendi belirleyecek kargo parası fiyata dahil olacak. Bizde sadece % 5-10 arasında satışlardan pay alacağız.(ürün fiyatına göre farklılık göstermesinden dolayı )
Hesaba yatırılan paralar ürün teslim olduktan sonra satıcının hesabına hiç bir kesinti olmadan yatırılacak.
Diğer tüm yasal şartnameler internet satışlarında olduğu gibi işlemektedir.Hem alıcının hem satıcının yasal hakları korunmaktadır. Tüm yasal mevzuata sayfanın altından ulaşabilirsiniz http://kimyahaberleri.sopsy.com/

Siteden alışveriş % 100 güvenli işlemlerimiz paypal üzerinden olacak,
Sitemizin Her Türlü Alt Yapısı Hazırdır. Satışlara Hemen Başlayabiliriz. Herkez kendi emeklerinin karşılığını alacak,tüm herkesin bir şekilde fayda sağlayacağı bir sistem olacak çöpe gideceğine tüm kitaplar ve bilgiler bu şekilde değerlendirilecek.

Bizimle iletişime geçmek ve sorularınızı sormak için [email protected] mail adresimizi,yada haberin altında bulunan yorum sayfasından bize ulaşabilirsiniz.
Sizleri biran önce aramızda görmek istiyoruz.
Saygılarımızla
Kimya Haberleri Ekibi

Kimya Ve Çeşitli Kitaplarının Satışı Online Olarak Sizlerle
Kimya Ve Çeşitli Kitaplarının Satışı Online Olarak Sizlerle
Ekonomi

İK Yazılımı

İK Yazılımı Nedir? Ne İşe Yarar? Geleceğin İnsan Kaynakları: İK Yazılımları İnsan Kaynakları (İK) Yazılımı, günümüz iş dünyasında şirketlerin insan kaynakları süreçlerini dijitalleştirmek ve yönetmek […]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*