Poliüretan ve Kompozit Sanayisinin Avrasya’daki En Büyük Buluşması İstanbul’da Sektörü Ağırladı

Poliüretan ve Kompozit Sanayisinin Avrasya’daki En Büyük Buluşması İstanbul’da Sektörü Ağırladı. Artkim Fuarcılık, sektörün devlerini 12-14 Kasım 2015 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşen Putech Eurasia ve Eurasian Composites Show Fuarları ile ağırladı.

Yıllardır kimya sektöründe düzenlediği fuarlarla sektöre yön veren Artkim Fuarcılık, kimyanın en önemli alt dalları olan kompozit ve poliüretan alanında iki büyük fuara ev sahipliği yaptı. 12-14 Kasım 2015 tarihleri arasında uluslararası arenada dünyanın sayılı fuarları arasında gösterilen “Putech Eurasia, Uluslararası Poliüretan Sanayi Fuarı” ile aynı tarihte düzenlenecek olan “Eurasian Composites Show, Kompozit Sanayi Fuarı” yurtiçi ve yurtdışından binlerce profesyoneli bir araya getirdi.

Avrasya’nın Lider Poliüretan ve Kompozit Platformu bünyesinde gerçekleşecek olan, “4. Uluslararası Poliüretan Sanayi Fuarı” Putech Eurasia 2015’de, Poliüretan Kimyasallar, Poliüretan Makine Ekipman, Poliüretan Sistem Evi, Poliüretan Kaplama ve Yapıştırıcılar, Poliüretan Kalıp ve Sistemler, Poliürea Uygulamaları RIM-Integral Poliüretan Sistem Ürünleri sergilendi.

Putech Eurasia & Eurasian Composites Show_Gorsel2

Eş zamanlı olarak organize edilen 2. Kompozit Sanayi ve Teknolojileri Fuarı Eurasian Composites Show 2015 ise, Kompozit Kimyasallar, ara ürünler, makina ekipman ve son sistemler yerli ve yabancı sektör profesyonellerine tanıtıldı.
Putech Eurasia ve Eurasian Composites Show Fuarları 20 ülkeden 155 doğrudan katılımcı, 31 ülkeden 295 firma ve firma temsilciliği katıldı. Fuarı 3 gün boyunca yerli ve yabancı 5318 sektör profesyoneli ziyaret etti.
Nitelikli ve sektörün içinden gelen ziyaretçi portföyü ile katılımcı firmaların önemli iş bağlantıları kurmasına ön ayak olan Putech Eurasia ve Eurasian Composites Show 2015 Fuarları katılımcıların neredeyse tamamı tarafından son derece tatmin edici bulunurken bir çok yerli ve yabancı firma şimdiden 9-11 Kasım 2017 tarihleri arasında düzenlenecek olan 5. Putech Eurasia ve 3. Eurasian Composites Show Fuarları için ön rezervasyonlarını yaptırdı.

Artkim Fuarcılık hakkında:

www.artkim.com.tr
Artkim Group, sadece Kimya Sektörüne fuarcılık, yayıncılık ve sektörel çözümler üretmek amacıyla yola çıkarak 2002 yılında Kurulmuştur. Artkim Fuarcılık olarak ilk fuarı olan Turkchem Chem Show Eurasia ile fuarcılık sektörüne adım atmış ve 2006 yılından bu güne sektöre toplam 8 farklı sektör fuarı kazandırmış bir organizasyon şirketidir.
Artkim Group; Artkim Fuarcılık, Chem Media, Chem Ajans ve Kimyakariyerim.com olarak 4 branşta kimya sektörüne hizmet vermeye devam etmektedir.

Artkim Fuarcılık’ın düzenlediği;

Chem Show Eurasia (Uluslararası Kimya Sanayi Grup Fuarı)
Cosmetics & Home Care Ingredients (Kozmetik, Kişisel Bakım, Deterjan ve Ev Bakım Ürünleri Bileşenleri, Hammaddeleri ve Teknolojileri Fuarı)
Interdye & Printing Eurasia (Boyarmadde, Baskı Mürekkepleri, Pigmentler, Kimyasallar, Baskı ve Boyama Teknolojileri Fuarı)
Paintistanbul & Turkcoat (Uluslararası Boya, Mürekkep, Yapıştırıcı, İzolasyon, Dolgu Maddeleri, Yapı Kimyasalları Hammaddeleri ve Üretim Teknolojileri Fuarı ve Kongresi)
PaintExpo Eurasia (Endüstriyel Kaplama Teknolojileri Fuarı)
STT Show Eurasia (Ön İşlem, Yüzey İşlem Kimyasalları, Galvano Kimyasalları ve Teknolojileri Fuarı)
Putech Eurasia (Poliüretan Sanayi Fuarı)
Eurasian Composites Show (Kompozit Sanayi ve Üretim Teknolojileri Fuarı) kıtaların buluştuğu şehir İstanbul’da yerli ve yabancı sektör profesyonellerinin buluşma noktası olmuş ve kimya sektörünün gelişmesi adına büyük katkılar sağlamıştır.

Poliüretan ve Kompozit Sanayisinin Avrasya’daki En Büyük Buluşması İstanbul’da Sektörü Ağırladı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*