Plastik Sektöründeki 25 Yıllık Başarısı İle “PLAST EURASİA İSTANBUL 2015”

Plastik Sektöründeki 25 Yıllık Başarısı İle “PLAST EURASİA İSTANBUL 2015” Avrupa’ da her yıl yapılan ve en büyük plastik fuarı olan, Plast Eurasia İstanbul, 25. Uluslararası İstanbul Plastik Endüstrisi Fuarı, 3 – 6 Aralık, 2015 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece, İstanbul’da kapılarını açmaya hazırlanıyor. Plast Eurasia İstanbul, dinamik ve istikrarlı yapısı ile uluslararası kimliğini ön plana çıkaran, gerek kalite gerekse çeşitlik bakımından Avrupa’da plastik fuarları arasında rakipsiz olduğunu çeyrek yüzyıllık başarısı ile kanıtlamıştır.
Türk plastik sanayisi her geçen yıl sektördeki büyümesini arttırmaktadır. PAGEV’in yaptığı araştırmaya göre, Türk plastik sanayisi %1,6 gibi büyük bir oranla dünya plastik pazarındaki yerini almıştır. Bu dikkat çekici oran, Plast Eurasia İstanbul fuarını gerek katılımcılar, gerekse ziyaretçiler için daha da cazip hale getirmektedir.

Plast Eurasia İstanbul fuarı sadece, hedef kitlesi ve çeşitliliği bakımından değil aynı zamanda stratejik konumu göz önüne alındığında da sektörün dikkatini çekmektedir. Avrasya bölgesindeki ülkeler sahip oldukları dinamik nüfus yapıları, yükselen alım güçleri, kültürel bağları ve satın alma potansiyelleri ile maksimum 4 saat uçuş mesafesinde olan Plast Eurasia İstanbul fuarını her yıl artan bir grafikle tercih etmektedirler.

Fuarın 2014 yılındaki verilerine göz atıldığında; 98.000 m2 alanda düzenlenen fuar 43.756 rekor profesyonel ziyaretçiyle hem katılımcıların yüzünü güldürmüş hem de ziyaretçileri, 41 ülkeden toplam 1067 firma ve firma temsilciliğiyle bir araya getirmiştir.

Müşterilerinizle aranızdaki bağı güçlendirmek, markanızı en iyi şekilde temsil etmek ve profesyonel katılımcılar ve ziyaretçiler ile buluşmak için, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece, İstanbul’da gerçekleştirilecek olan Plast Eurasia İstanbul 2015 fuarını kaçırmayın.

Daha detaylı bilgi için www.plasteurasia.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Plastik Sektöründeki 25 Yıllık Başarısı İle “PLAST EURASİA İSTANBUL 2015”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*