IFAT Eurasia 2015 Çevre Teknolojileri İhtisas Fuarı 16 Nisan’da Başlıyor

IFAT Eurasia 2015 Çevre Teknolojileri İhtisas Fuarı 16 Nisan’da Başlıyor. Günümüzde çevre sorunları, artan sanayileşme ve şehirleşme sonucunda toplumlar için öncelikli hale gelmekte.
Su eldesi ve dağıtımı, endüstriyel/kentsel su ve atık su arıtımı, atık yönetimi, geri dönüşüm, atıktan enerji eldesi, kentsel çevre temizlik araçları, toprak hava ve su kirliliği, analiz ve laboratuvar teknolojileri konularında mevcut ürün ve hizmetler, endüstri ve kent yönetimi açısından önem kazanıyor.

Konusunda dünyanın lider fuarı olan IFAT Fuarının, bölgemizdeki temsilcisi olan IFAT Eurasia 2015, Çevre Teknolojileri İhtisas Fuarı 16-18 Nisan 2015 tarihlerinde Congresium Ankara’da düzenlenecek.
IFAT Eurasia, 9 uluslararası ülke pavyonu ve bağımsız standlar ile birlikte toplam 125 uluslararası firmanın katılımı, Rusya Federasyonu, Kazakistan, Kırgızistan, Yunanistan, Romanya, Çek Cumhuriyeti ve Tunus ziyaretçi delegasyonları ile daha ilk yılında uluslararası bir arena olduğunu kanıtlayarak, batı ile doğuyu aynı potada yoğuran bir çevre teknolojileri etkinliği olma iddiasını gerçekleştirecek.

Uluslararası çözüm sağlayıcılar ve ülkemizin sektörlerinde önde gelen firmalarının katılımı ile 350’ye yakın firmanın, açık ve kapalı alanlarda toplam 16.000 m2 dahilinde ürün ve hizmetlerini sergileyeceği IFAT Eurasia 2015, kamu ve özel sektörün çevre sorumlularına gelişmiş teknolojilere erişim için büyük kolaylık sağlayacak.
Düzenlenecek destekleyici aktiviteler ve uluslararası delegasyon katılımları ile renklenecek IFAT Eurasia 2015, çevre teknolojileri sektörünün nabzının attığı platform olacak.
Fuar detayları, katılımcı bilgileri ve etkinlik programı www.ifat-eurasia.com adresinden elde edilebilir.

IFAT Eurasia 2015 Çevre Teknolojileri İhtisas Fuarı 16 Nisan'da Başlıyor

GENEL

Dijital Pazarlama

Bu makalemizde dijital pazarlama hakkında bilgiler paylaşacağız. Dijital pazarlama nedir? Dijital pazarlama ajansları ne iş yapar? Dijital pazarlama neden önemlidir? Dijital pazarlama ajansı nedir? Dijital […]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*