Royal Halı tarafından düzenlenen 2. İnovasyon yarışmasına başvurular devam ediyor

Royal Halı tarafından düzenlenen 2. İnovasyon yarışmasına başvurular devam ediyor. Yenilikleri ve AR-GE’ye yaptığı yatırımlarla halıcılıkta fark yaratan Royal Halı’nın bu yıl 2.’sini düzenlediği İnovasyon Yarışması’na ilgi giderek artıyor. Başvuruları 13 Ocak 2013’de alınmaya başlayan yarışmaya 18 gün içinde yurtiçi ve yurtdışından talep yağarken, başvuru sayısı 200’ü geçti.
Royal Halı’nın yeni fikirlere değer verdiğinin bir göstergesi olan yarışma, her yaş, eğitim düzeyi ve meslek grubunun katılımına açık olarak organize ediliyor. Yarışmaya katılanlar, ödül kazanma şansı yakalarken, aynı zamanda kendisini geliştirme imkanına da sahip oluyor. Royal Halı’nın ürün ve hizmetlerinden de yola çıkarak yeni fikirlerin ortaya konacağı 2. İnovasyon Yarışması’nda, yeni ürün, mevcut ürünleri geliştirme, pazarlama kampanyaları, teknolojinin halıcılıkta kullanımı, verimlilik, bayilerin geliştirilmesi ve eğitimi gibi konularda fikirler yarışıyor.

Royal Halı İnovasyon Yarışması Koşulları

Katılımcılar, yarışmaya istedikleri sayıda farklı fikir ya da projeyle başvurabiliyor.
Başvuru için her bir fikir/proje için ayrı bir başvuru formu doldurulması yeterli oluyor.
Dileyenler, en fazla 3 kişilik grup oluşturarak katılabiliyor. Aynı fikre sahip başvurular olduğu takdirde ilk başvuran fikir sahibine ödül veriliyor.

Başvurular, www.royalhali.com/inovasyon web sayfasında bulunan başvuru formu menüsünden yapılıyor. Yarışma için son başvuru tarihi olan 28 Mart 2014’den sonra finalistler, 4 Nisan 2014’de aynı site üzerinden duyurulacak. Kazananlar, 28 Nisan 2014 günü açıklanırken, birinci İpad Mini, ikinci Royal Ebru halı ve üçüncü ise İpod Shuffle kazanma şansı yakalayacak.

royal halı

 

Kaynak : rotahaber

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*