TEKNOFEST 2-6 Ekim’de Adana’da gerçekleştirilecek

AA

Dünyanın en büyük havacılık, uzay ve teknoloji şenliği TEKNOFEST’in nerede ve ne vakit yapılacağı aşikâr oldu.

TEKNOFEST, 7. yılında 2-6 Ekim 2024 tarihlerinde Adana’da gerçekleştirilecek.

TEKNOFEST Yönetim Kurulu ve T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, şu sözleri kullandı:

TEKNOFEST mevsimi kendini hissettirmeye başladı! 2-6 Ekim tarihleri ortasında ailecek Adana’dayız! Planlarımızı TEKNOFEST’e nazaran yapalım.

Konum Şakirpaşa Havalimanı

Adana’da Şakirpaşa Havalimanı’nda yapılacak TEKNOFEST’te hava şovları, bilim gösterileri, TEKNOFEST keşif oyunu, simülasyon tecrübe alanları, eğitici atölyeler, paydaş ve sponsor markalara ilişkin aktiflik stantlarının yanı sıra stantlar, şovlar, konserler yer alacak.

Açıklamada, şenlikte teknolojinin gelişimine paralel olarak her yıl bir evvelki seneye nazaran daha fazla yarış kategorisinin açıldığına işaret edildi.

30 milyon lira ödül var

“Teknoloji Geliştiren ve Üreten Bir Türkiye” gayesiyle Türkiye tarihinin en büyük ödüllü teknoloji müsabakalarının düzenlendiği TEKNOFEST’te, yarışmacılara 30 milyon lira ödül ve 55 milyon liranın üzerinde gereç takviyesi sağlanacağı vurgulandı.

TEKNOFEST 2024 kapsamında 46 ana kategori ve 117 alt kategoride teknoloji yarışları düzenlendiği aktarılan açıklamada, 788 bin 161 kadro ve 1 milyon 600 binden fazla yarışmacının bu müsabakalarda gayret edeceği bildirildi.

GENEL

Dijital Pazarlama

Bu makalemizde dijital pazarlama hakkında bilgiler paylaşacağız. Dijital pazarlama nedir? Dijital pazarlama ajansları ne iş yapar? Dijital pazarlama neden önemlidir? Dijital pazarlama ajansı nedir? Dijital […]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*