Apple HomePod Türkiye’de Satışa Sunuldu

ABD merkezli teknoloji devi Apple, akıllı hoparlör serisi HomePod’u Türkiye pazarına sunmaya karar verdi. Şirketin resmi web sitesi üzerinden satışa çıkan HomePod ve HomePod mini modelleri, kullanıcılara sunulmaya başlandı.

Apple HomePod Türkiye Fiyatları

HomePod 2: Gece yarısı ve beyaz renk seçenekleriyle sunulan 2. nesil HomePod, Türkiye’de 11.999 TL fiyat etiketiyle satışa sunuldu. 10 Mayıs itibarıyla kullanıcılara teslim edilmeye başlanacak.

HomePod mini: Uzay grisi, mavi, sarı, beyaz ve turuncu renk seçenekleriyle sunulan HomePod mini modeli ise 3.999 TL fiyatla Türkiye’de kullanıcılarla buluşuyor. Teslimatlar yine 10 Mayıs’ta başlayacak.

HomePod ve HomePod mini Özellikleri

HomePod ve HomePod mini Özellikleri

  • HomePod 2: Üst kısmında dokunmatik kontrol paneli bulunan 2. nesil HomePod, Siri entegrasyonu ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Apple’ın U1 ultra geniş bant yongası ve S7 çipiyle donatılan hoparlör, odanın akustiğini optimize edebiliyor.
  • HomePod mini: Standart modele benzer şekilde tasarlanan HomePod mini, daha kompakt bir boyuta sahip. Siri, Handoff, interkom, stereo modu, sıcaklık ve nem sensörleri gibi özelliklere sahip olan HomePod mini, uzamsal ses ve oda algılama yeteneği sunmayarak farklılaşıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*