Azelis, DuPont Yüzde Yüz Bitkisel Kişisel Bakım Malzemelerinin Türkiye Distribütörü Oldu

8642d azelis dupont industrial biosciences tc3bcrkiye distribc3bctc3b6rc3bc oldu. e1519023041717
8642d azelis dupont industrial biosciences tc3bcrkiye distribc3bctc3b6rc3bc oldu. e1519023041717

Azelis, DuPont Yüzde Yüz Bitkisel Kişisel Bakım Malzemelerinin Türkiye Distribütörü Oldu. Azelis, Türkiye’de DuPont Industrial Biosciences’ın yüzde yüz bitkisel kişisel bakım malzemelerini pazara sunacak.

Azelis, DuPont ™ GENENCARE®, % 100 doğal bitki bazlı etken maddelerden oluşan ürün yelpazesini Türkiye’de kişisel bakım pazarına sunmaya başladı. Bu yeni ortaklık, Azelis’in özel malzemelerin önde gelen distribütörü olarak Avrupa’daki konumunu dahada güçlendiriyor.

DuPont, Kişisel Bakım EMEA Satış Müdürü Vincent Wortel şunları söyledi, “Ortaklığı Türkiye’ye doğru genişleterek Avrupa’da, Azelis’le olan başarılı çalışmalara imza atmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Azelis, GENENCARE® tamamen doğal yüzde 100 bitkisel bazlı aktif maddelerin, bölgeye satışında önemli bir ortak olmaya devam edecek.”

Azelis, Kişisel Bakım EMEA Pazar Segmenti Direktörü Tony Craske, “Türkiye’de DuPont distribütörü olarak seçilmekten memnunuz. DuPont ürün yelpazesinin bu bölgeye eklenmesi, bizim mevcut portföyümüzü de geliştiriyor ve bu yenilikçi ortakla ilişkimiz artarken, müşterilerimizede büyük fayda sağlayamaya devam ediyoruz”.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*