İva Natura “Kozmetik Kısa Film Yarışması”nın Lansmanı Yapıldı, Başvurular Başladı

7e964 va natura kozmetik kc4b1sa film yarc4b1c59fmasc4b1 nc4b1n lansmanc4b1 yapc4b1ldc4b1 bac59fvurular bac59fladc4b1
7e964 va natura kozmetik kc4b1sa film yarc4b1c59fmasc4b1 nc4b1n lansmanc4b1 yapc4b1ldc4b1 bac59fvurular bac59fladc4b1

İva Natura “Kozmetik Kısa Film Yarışması”nın Lansmanı Yapıldı, Başvurular Başladı. İva Natura “Kozmetik Kısa Film Yarışması”nın Lansmanı Yapıldı. Eski çağlardan bu yana bitkiler, şifa ve güzellik amacıyla kullanılır. Tüm dünyanın ortak değeri olan Anadolu bitkileri de; çeşitli masallar, öyküler, efsaneler, şarkılar yoluyla binlerce yıldır bu coğrafyada doğayla iç içe yaşayan kültürlerle bütünleşmiştir.

Anadolu bitkilerinin biyolojik-kültürel açıdan değerinin anlaşılması ve korunmasına katkıda bulunmak amacıyla “Kozmetikte Kullanılan Anadolu Bitkileri” temalı Kısa Film Yarışması Laber Kimya- Iva Natura Organik Kozmetik Firması tarafından gerçekleştirilecektir.

Birincisi düzenlenecek olan ’İva Natura Kozmetik Kısa Film Yarışması’’, kozmetikte kullanılan Anadolu bitkilerinin tanıtımını, bu bitkilerle ilgili sanatsal çalışmaların ortaya çıkarılmasını ve bu yolla farkındalık yaratmayı amaçlamaktadır.

Yarışma organizasyon ekibinde ve jüri komitesinde alanında tecrübeli kişiler, yazarlar, akademisyenler ve ünlü simalar yer almakta olup ödül alan filmlere ödülleri, 2017 Kasım ayının ilk haftasında İstanbul’da düzenlenecek olan bir Gala gecesinde dağıtılacaktır.

Türkiye’de ilk defa Anadolu’da şifa anlayışı-sürdürülebilir kozmetik ve bitkiler temalarını ,”Kısa Film” kavramıyla bir araya getiren “İva Natura Kozmetik Kısa Film Yarışması”, 20.02.2017 Pazartesi Cihangir Creatolye‘de gerçekleştirilen lansman ile başvurularını kabul etmeye başlamıştır. Basın toplantısında açıklamalarda bulunan Jüri üyelerimizden İva Natura Kozmetik Kısa Film Yarışması Organizasyon Komitesi Başkanı Levent KAHRIMAN, Görüntü Yönetmeni Uğur İÇBAK, Marka Yönetmeni Ferhat KAZANCI ve Oyuncu Müge BOZ dışında diğer jüri üyelerimiz Coşkun ARAL, Derviş ZAİM, Didem BALÇIN, Özcan YÜKSEK, Prof. Dr. Hüsnü Can BAŞER, Tevfik Başer, Selin Demiratar, Gülnihal Demir, Oya AYMAN başvuruları değerlendireceklerdir. Yarışmamıza Kozmetik ve Anadolu bitkileri ile ilgili hikayesi olan ve de bunu anlatmak isteyen herkes katılabilecektir.

Başvuru için : www.ivanaturakozmetikfilm.com 

GENEL

Dijital Pazarlama

Bu makalemizde dijital pazarlama hakkında bilgiler paylaşacağız. Dijital pazarlama nedir? Dijital pazarlama ajansları ne iş yapar? Dijital pazarlama neden önemlidir? Dijital pazarlama ajansı nedir? Dijital […]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*