6.Avrupa Kimya Kongresi “EuCheMS Congress” İçin Son Günler

fdf00 6.avrupa kimya kongresi 6.euchems congress bu yc4b1l c4b0spanyada gerc3a7eklec59fecek
fdf00 6.avrupa kimya kongresi 6.euchems congress bu yc4b1l c4b0spanyada gerc3a7eklec59fecek

6.Avrupa Kimya Kongresi “EuCheMS Congress” İçin Son Günler. 6.Avrupa Kimya Kongresi “6.EuCheMS Congress” Bu Yıl İspanya’da Gerçekleşecek. Avrupa Kimya Kongresi Avrupa Kimya toplulukları ile en ilgili kongre olarak ön plana çıkmaktadır. 2 yılda bir gerçekleşen kongrenin 5.si 2014 yılında İstanbul’da gerçekleşmişti. Bu yıl kongre 11-15 Eylül 2016 tarihleri arasında İspanya’nın Sevilla Şehrinde gerçekleşecek.

Avrupa’nın her yerinden Kimyacılar, Kimya bilimindeki son gelişmeleri, başarıları tartışmak için bir araya gelirler. Farklı ülkelerden gelen kimyagerler, her alandan kimya ve çeşitli mesleki geçmişleri olan ve tüm alanların tek bir yerde birleştiği tek kongredir.

EuCheMS kongresi eşsiz yapısı ile akademi, sanayi ve karar vericileri biraraya getirmekte , kimyanın farklı dalları arasında diyalogu teşvik etmekte ve toplumda kimya ve kimyasal araştırma etkisini vurgulamak için uluslarötesi değişimi ve işbirliğini teşvik etmektedir. Özellikle, genç bilim adamlarının kariyer tanıtımına ve geliştirmesine olanak verir.

Bilime katkıları üst düzeyde olan, bilim adamları ve Nobel ödüllü bilim insanlarının hazır bulunduğu ve özel dersler verdiği 8 ders programı içerir. 120’nin üzerinde davetli konuşmacı, 200 üzeri sözlü poster sunumları ve yaklaşık 2.000 bilimsel araştırmanın heyecan verici anlatımlarını ile üst düzey bir programa sahiptir.

Bilimsel Program, Kimya ile ilgili tüm alanlarda kimyasal bilimleri ön planda tutan ve araştırmalarda önemli katkılar içeren yatay ana temaları içerecek; Analitik, mühendislik, inorganik, fiziksel, teorik, biyolojik, malzeme ve teknoloji. EuCheMS 2016 nın ana temaları olacak. 6.EuCheMS 2016 Avrupa ve İspanya temsil eden iki dernek tarafından organize edilmektedir ( EuCheMS ve Anque ).

Kongre hakkındaki daha fazla bilgi : http://euchems-seville2016.eu/

6.Avrupa Kimya Kongresi 6.EuCheMS Congress Bu Yıl İspanya'da Gerçekleşecek

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*