The Swiss Consulting-Turkey Seminerlerine Tüm Hızla Devam Ediyor

The Swiss Consulting-Turkey Seminerlerine Tüm Hızla Devam Ediyor. The Swiss Consulting-Turkey tarafından Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı çalışanları için “Kalite Yönetim Sistemleri Denetciliği” konulu bir seminer düzenlenecek.
Ankara Uluslar Arası Tarim Eğitim Merkezi (UTEM) tesislerinde gerçekleştirilecek olan bu seminere ilgili Bakanlığın Gıda Kontrol Genel Müdürlüğü, Veteriner Sağlık Ürünleri ve Halk Sağlığı Dairesi, İthalat, İhracat, Satış, Tıbbi Ürün Takip, Farmakovijilans Çalışma Grubu ve Denetçileri katılacaktır.

23-27 Kasim 2015 tarihleri arasında beş gün sürecek olan seminerler dizisinde katılımcılar ile “Kalite Yönetim Sistemleri” ve “Kalite Yönetim Sistemleri Denetçiligi” konuları ele alınacak ve seminer sonunda
katılımcılara “Uluslararası geçerliliği olan Denetçi Sertifikası” verilecektir.

The Swiss Consulting Hakkında ;
The Swiss Consulting merkezi İsviçre`de bulunan bir eğitim ve danışmanlık kuruluşudur ve Türkiye`de Almanya`dan alınmış Validasyon Yetki Belgesi ile çalışan ilk ve tek egitim, danışmanlık firmasıdır.

Danışman, uzman ve egitimcilerimiz uzun yıllardan beri cGMP-(İyi Üretim Uygulamaları) / GLP (Iyi Laboratuar Uygulamaları) Kalite Sistemleri, Kalifikasyon, Validasyon, Kalibrasyon Yönetimi Projelerinde İsviçre ve Almanya`nın önde gelen şirketlerinde yönetici görevler üstlenmişlerdir.

Firmamız ayrıca Türkiye`de de GMP /GLP alanlarında üretim yapan beşeri ilaçlar, veterinerlik ilaçları, kozmetik ürünler, tıbbı malzemeler, gıda maddeleri, hayvani gıda ve gıda katkı maddeleri üreten firmalara eğitim, danışmanlık ve proje hizmeti vermektedir.

Ayrica bu sektörlere tedarikci olan, etkin madde ve katkı maddesi üreten firmalara da türkce olarak hizmet vermektedir.

Temel amacımız firmaları GMP ve GLP uyumluluğu açısından denetimler (audit ve Inspeksiyon) için hazırlamaktır.

Uzun yıllardan beri İsviçre ve Almanya`da kazandığımız tecrübeyi Türkiye`ye aktarıyor ve size çözüm ortağınız olmayı teklif ediyoruz.

The Swiss Consulting, Eğitim Ve Kalite Sistemlerine Yeni Boyut Getiriyor1

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*