STT Show Eurasia 2015 Avrasya’nın Yüzey İşlem Kimyasalları ve Teknolojileri Fuarı

STT Show Eurasia 2015 Avrasya’nın Yüzey İşlem Kimyasalları ve Teknolojileri Fuarı . Yüzey işlemler sektörü, teknolojiye, Ar-Ge’ye ve mühendislik bilgisine dayanan bir sektördür. Türkiye’de sanayi ve üretimde; özellikle, Demir Çelik, Ağır Sanayi, Otomotiv, Mobilya, Makine ve Yedek Parça, Isıtma-Soğutma, Beyaz Eşya, Elektrik ve Elektronik sektörlerindeki teknolojiye ve üretime yönelik hızlı gelişmeler, kaplama ve yüzey işlem sektöründe de aynı büyüme ve gelişme ivmesine neden olmaktadır.
STT Show Eurasia 2015 dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçi ve katılımcılarına 15-17 Ekim 2015 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde kapılarını açacak.

2013 yılında Artkim Fuarcılık, “Yüzey İşlem Kimyasalları ve Teknolojileri Fuarı” STT Eurasia 2013’ü fuarları arasına ekleyerek ”2. Endüstriyel Kaplama Teknolojileri Fuarı” PaintExpo Eurasia 2013 ile eş zamanlı olarak düzenlenme kararı aldı. 49 ülkeden 3010 sektör profesyonelinin 3 gün boyunca ziyaret ettiği fuarlarda 16 ülkeden 200 firma ve firma temsilciliği katılımcı olarak yer aldı.
STT Show Eurasia 2013 Fuarı, “Yüzey İşlem Sektörü”ne kimyasal, makine ekipman ve teknoloji üretip satan firmalar ve “Kaplama Sektörü”ne hizmet eden tüm sektör profesyonellerini bir araya getirerek sektörde var olan boşluğu doldurmak açısından başarılı bir platform haline gelmiş oldu.

“2. Yüzey İşlem Kimyasalları ve Teknolojileri Fuarı” STT Show Eurasia 2015, “3. Endüstriyel Kaplama Teknolojileri Fuarı” PaintExpo Eurasia 2015 ile eş zamanlı olarak İstanbul Fuar Merkezi 9. ve 10. Salonlarda dünyanın dört bir yanından gelen sektör profesyonellerini bir araya getiriyor olacak. Bu iki fuarın eş zamanlı olarak düzenleniyor olması “Pre-treatment – Ön İşlem Hizmetleri” veren firmalar ile “Finishing Systems – Son İşlem Hizmetleri” sunan firmaların aynı çatı altında birleşmesi açısından hem katılımcı hem de ziyaretçilere bulunmaz bir platform sunmaktadır. Bu platform, katılımcı firmalar açısından bakılınca sektörle doğrudan alakalı daha fazla ziyaretçi, daha fazla yabancı katılım ve firmalarını tanıtmak açısından daha fazla imkan olarak değerlendirilebilmektedir.
Siz de bu önemli “Yüzey İşlem Kimyasalları ve Teknolojileri” Fuarı’nda yer almak ve yüzlerce lider katılımcı firma arasında firmanızı temsil etmek istiyorsanız bu fuarı kaçırmayın.
Fuar hakkında detaylı bilgi almak için [email protected] adresinden veya 0212 324 00 00 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

www.stteurasia.com

STT Show Eurasia 2015 Avrasya’nın Yüzey İşlem Kimyasalları ve Teknolojileri Fuarı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*