Avrasya Ambalaj Fuarı 2015’te Hangi İlklerle Karşılaşacaksınız?

Avrasya Ambalaj Fuarı 2015’te Hangi İlklerle Karşılaşacaksınız? Avrasya Bölgesi’nin her yıl düzenlenen en büyük ambalaj fuarı olan İstanbul Uluslararası Ambalaj Endüstrisi Fuarı’nda 2015 yılı takvimi netleşti. ASD-Reed Tüyap işbirliğinde önümüzdeki yıl 21.’incisi düzenlenecek fuar 22-25 Ekim 2015 tarihleri arasında gerçekleşecek.

Fuarda bu yıl katılımcıları pek çok yenilik bekliyor. Avrasya Ambalaj Fuarı 2015’te, diğer yıllardan farklı olarak; ambalaj sektörü ve hizmet verdiği endüstrileri bir arada bulabileceğiniz Printpack Baskı Teknolojileri Özel Bölümü’nde; baskı sanayisindeki son akımları ve yeni baskı teknolojilerini görebileceksiniz.

Printpack Baskı Teknolojileri Özel Bölümü Katılımcılarına; hedef pazarlardan yeni iş fırsatları geliştirme ve aynı zamanda mevcut bayilik ilişkilerini güçlendirme olanağı sağlayacak olan printpack baskı teknolojileri özel bölümü, Avrasya Ambalaj Fuarı’nın 21 yıllık gücü ile gerçekleşirken, katılımcılarımızın doğru hedef kitle ile aynı çatı altında buluşmasına fırsat tanıyacak. 2014 yılında yenilenen web sitesinin yakında, katılımcılar ve ziyaretçiler doğrudan web sitesine giriş yaparak, mesajlar ve randevu sistemi üzerinden birbirileri ile iletişim halinde olabilecekler.
Ayrıca yeni devreye alınacak mobil uygulama da bir sonra fuarda hazır olacak. Ziyaretçilerin; katılımcıları bulmak, salonlar arasında gezinmek ve sosyal medya aracılığıyla iletişim halinde olmak bu mobil uygulamayı indirmeleri yeterli olacak. 2014 yılında yüzde 65 artan “Uluslararası Alım Heyeti” katılımının 2015’te çok daha artması bekleniyor. her yıl gelişmekte olan kilit pazarlardan üst düzey karar verilerin dikkatini çeken Avrasya Ambalaj Fuarı’nda, 2015 yılında alım heyeti/katılımcı eşleştirme programı ile katılımcıların en uygun müşterileri ile buluşması sağlayacak. (www.packagingfair.com)

Avrasya’nın En Büyük Ambalaj Fuarı İçin 2015’e Özel Uygulamalar
• Mobil Uygulama ile iletişim ve etkileşim
• Web Sitesi üzerinden randevu alma
• Elit+ ile Karar Alıcılarla Tanışın
• Sosyal Medyaya özel Sürprizler
• Printpack Baskı Teknolojileri Özel Bölümü

Avrasya Ambalaj Fuarı 2015’te Hangi İlklerle Karşılaşacaksınız

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*