REW İstanbul ‘da Türkiye’nin En Sıcak Gündemleri Çevre, İş Güvenliği ve Biyoenerji Konuları Konuşulacak!

REW İstanbul ‘da Türkiye’nin En Sıcak Gündemleri Çevre, İş Güvenliği ve Biyoenerji Konuları Konuşulacak! Teknolojik yeniliklerin sergileneceği fuar, Türkiye’nin son dönemdeki en sıcak gündemleri iş güvenliği, biyoenerji ve çevre konularının ele alınacağı bir dizi konferansa ev sahipliği yapacak…

İFO Fuarcılık tarafından T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın katkılarıyla 12-14 Haziran tarihlerinde düzenlenen REW İstanbul, “Katı Atık, Atık Su, Atık Gaz ve Yeşil Enerji” alanlarında 2014’ün en yeni ürün, teknoloji ve uygulamalarına ev sahipliği yaparken, Türkiye gündeminin temel konularını da konferans programlarına taşıyor. Fuarın ilk günü Bakanlık tarafından “Atık Yönetimi Paneli” gerçekleştirilirken, ikinci gün Değerlendirilebilir Atık Malzemeler Sanayicileri Derneği TÜDAM “Ambalaj” çalıştayı düzenleyecek. İş Güvenliği Uzmanları Derneği İSGDER de fuarın üç gününe birden yayılan oturumlarında “Güvenlik Kültürü”, “Büyük Endüstriyel Kazalar ve Önleme Yolları”, “Risk Değerlendirme Metodojileri”, “İnşaatlarda ve Turizm Sektöründe İş Güvenliği Uygulamaları”, “Yaşam Güvenliği Kuramı” konularını ele alacak.

Türkiye’nin BİYOENERJİ’si REW İstanbul’a taşınıyor!

REW İstanbul’un konferans ve etkinlik programları kapsamında 13 Haziran Cuma günü Biyoenerji Derneği, Türk Sanayisi için önemli bir alternatif enerji kaynağı olan “biyoenerji” alanında, bir dizi sunum gerçekleştirecek. Oturumlarda; biyogazın ne olduğu, bitkisel, hayvansal ve evsel atıklardan biyogaz üretimi, ormancılık ve tarım atıklarından nasıl enerji üretildiğine ve Türkiye’deki bu alandaki potansiyele kadar birçok konu gündeme taşınacak.

2. Gün oturumlarında SİTA Çevre firması da “Türkiyedeki Mevcut Katı Atık Yönetimi ve Entegre Atık Yönetimi” konusundaki yaklaşımlarını paylaşacak. İFO Fuarcılık Kurumsal İletişim ve Pazarlama Koordinatörü Esin Bütünley Toy; sektörün gündemiyle doğrudan örtüşen konferans programının, üst düzey yöneticilerin fuara olan ilgisini arttırarak, karar verici profesyonel ziyaretçi sayısını daha da yukarı çekeceğini belirtti.
Tarsus Group iştiraki İstanbul Fuar Hizmetleri A.Ş. (İFO), tarafından 12-13-14 Haziran tarihlerinde düzenlenecek REW İstanbul 2014’ün Konferans ve Etkinlik Programı hakkında detaylı bilgi almak isteyenler, fuarın resmi web sitesi www.rewistanbul.com adresini ziyaret edebilirler.

Konferans Takvimine aşağıda linkten ulaşabilirsiniz.
http://www.rewistanbul.com/?page=2014_Etkinlik_Programi

Çevre Teknolojileri Fuarı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*