OSRS Group Ironman İyileştirmeleri

OSRS Group Ironman Iyilestirmeleri

Grup Ironman havalandı ve oyuncular yeni modun tadını çıkarıyor. Ancak, her şeyde olduğu gibi, iyileştirme anahtardır. İşte Jagex’in düşündüğü ve şu  anda üzerinde anket yapılan yükseltmelerden bazıları. Bunlardan bazıları, oyuncuların  Grup Ironman maceralarında OSRS altınlarını kazanmalarına veya biriktirmelerine yardımcı olabilir.

Ironman Grubu için Önerilen İyileştirmeler

İlk olarak, Grup Ironman Depolama Genişlemesi var. Jagex’in aldığı geri bildirimlere dayanarak  , oyuncular bu özelliği sevdi ve daha fazlasını istedi. Tabii ki, sadece depolamaya daha fazla yuva eklemek onu kesmeyecek, bu yüzden Jagex oyuncuların bunları kazanmasını planlıyor.

İlk olarak, Grup Ironman için bir başarı sistemi uygulamayı düşünüyorlar ve ödüller Grup Depolama’ya bir artış olacak. Bu görevlerin çoğu, doğal olarak bir grupta oynarken elde edilir, ancak bu sefer daha anlamlıdırlar. Grubun bir üyesi kendi başına bir beceri seviyesine ulaşmak için ayrılsa bile, 99’a ulaşmak grup için daha fazla depolama yuvasının kilidini açabilir.

İkincisi, geliştiriciler bir Acil Durum Işınlanma Parçası sistemi eklemeyi düşünüyor. Bunun bir örneği, Verik’in Kan Tiyatrosu’ndaki Kristal Parçaları olabilir. Bir Kristal Parça kullanmak, oyuncuyu veya bir hedefi anında tiyatronun dışına ışınlar. Bu Ironman için ne anlama geliyor?

Hardcore Ironman oyuncuları aşağıdaki zindanların güvenli ölümler olduğunu biliyorlar, ancak Grup Ironmen için durum farklı. Aşağıdaki zindanlar onlar için güvenli değildir:

Xeric Odaları (ve Meydan Okuma Modu)

Cehennem

TzHaar Dövüş Mağarası

Zararlılarla

Barbar Saldırısı

Her an çeşitli kazalar olabilir ve geri çekilmenin hayatta kalmanın tek yolu olduğu durumlar ortaya çıkabilir. Acil Durum Işınlanma Parçaları bu koşullarda yardımcı olacak ve gruba bir çıkış yolu sağlayacaktır; Sonuçta, rastgele bir kopukluktan hardcore statüsünü kaybetmek haksızlık olur.

Acil Durum Işınlanma Parçaları bir Kristal Parçaya benzer şekilde çalışır, ancak belirli bir zindan yerine her türlü zindana uygulanabilir. Geliştiriciler ayrıca çok daha ucuz ve daha erişilebilir hale getirmeyi düşünüyorlar. Bu özelliğin uygulanması, bu öğeleri yalnızca solistler veya Grup Ironmen için değil, her türlü oyuncuya da açar. Tabii ki, bu sadece ikincisini etkileyeceğinden, anket yapılacak tek kişi onlar.

Bu özellik onaylanırsa, Grup Ironmen (ve diğer hesap türleri), dar bir noktadan veya tehlikeli durumdan kurtulmak için Işınlanma Parçalarını kendileri veya diğer oyuncular üzerinde kullanabilir.

Üçüncüsü, Oyuncu Konutu için teklifler var. Şu anda, oyuncular yalnızca sahibi evdeyken evleri ziyaret edebilir, gerçekte nasıl çalıştığı gibi.  Jagex,  oyunculara arkadaşlarının evlerine bir anahtar vermeyi planlıyor, bu da sahibi evde olmasa bile başka bir oyuncunun evine girmelerine izin verecek. Bu hareket bir uyarı ile birlikte gelir, çünkü yalnızca sahibi çevrimiçi olduğunda ve ziyaret etmek isteyen oyuncuyla aynı dünyada yapılabilir. En azından, bir arkadaşınızın macerasını sadece evlerinde bir fincan çay içmek için oturmak istediğiniz için bölmekten çok daha iyidir. Ya da aynı grupta olsaydı, mal sahibi evde kalmak zorunda kalırdı ve bu da grubun verimliliğini biraz azaltırdı. Kapak tarafında, gizliliğinizi korumak istiyorsanız, kapınızı ve bar girişinizi herkes için kilitleyebilirsiniz. Oyuncu  konutu için başvurmak isteyen bir diğer sistem geliştiricisi de bir arkadaşının evine ışınlanmaktır. Bu sistem ile ‘Işınlanma Evi’ büyünüzü ayarlayarak sizi kendi eviniz yerine bir grup arkadaşınızın evine götürebilirsiniz. Buna,  büyüye ve/veya tablete sağ tıklayarak erişilebilir.

Son olarak, geliştiriciler genellikle grup içinde satılamayan öğeleri paylaşmak için bir sistem düşünüyor. Bunu test etmek için bazı öğeleri zaten araştırdılar ve bunlar:

Kristal Zırh

Kristal aletler

Cehennem araçları

Faerdhinen’in Yayı

Saeldor’un Kılıcı

Kristal Kalkan

Kristal Yay

Barrows zırhı (tümü)

Tırpan

Ejderha Ateşi Kalkanı

Kan Öfkesi

Tentacle Kırbaç

Gömme Halkalar

Oyuncular, bu özelliğin onaylanması durumunda, geçerli olanlar için ücretli veya bozuk bir durumda bile olsa bu eşyaları takas edebilecekler. Daha fazlası eklenebilir, ancak Jagex hala neyin takas edilip edilemeyeceği konusunda veri topluyor.

Ayrıca, oyuncuların bu aksi takdirde takas edilemeyen öğelerden bazılarını Grup Ironman modundan alma ve ardından öğeyi saklamak için moddan çıkma olasılığı da vardır. Bunun gibi bir şey, OSRS altını satın alanların yaptığı gibi, birçok oyuncu için deneyimi mahvedebilir. Bu sömürülebilecek bir şey, bu yüzden geliştiriciler bundan mümkün olduğunca kaçınmak istiyor.

En olası çözüm, bu öğelerin oyuncu Grup Ironman modundan çıktığında kaybolan alternatif bir sürüme sahip olmasıdır. Bu, yukarıdaki listenin gelecekte hala diğer birçok satılamayan ürünle genişletilebileceği anlamına gelir. Sonuçta, Grup Ironman modunda,  GE’den veya grubunuzda olmayan diğer oyunculardan satılık OSRS öğeleri alamazsınız.

Sonuç

Bunlar, Grup Ironman’e eklenecek anketlerden geçmesi gereken önerilen değişikliklerin hepsi. Fikrinizi anketlerde bildirdiğinizden emin olun, çünkü bunların hepsi moda eklemek için makul şeylerdir ve oyunculara son derece yardımcı olacaktır.

Ekonomi

İK Yazılımı

İK Yazılımı Nedir? Ne İşe Yarar? Geleceğin İnsan Kaynakları: İK Yazılımları İnsan Kaynakları (İK) Yazılımı, günümüz iş dünyasında şirketlerin insan kaynakları süreçlerini dijitalleştirmek ve yönetmek […]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*