En Uygun Doğumgünü Pasta Fiyatları Nerede?

Dogumgunu pastasi nedir
Dogumgunu pastasi nedir

Özel günler insanların her zaman hatırlamak istedikleri en anlamlı günlerden biridir. Bu özel günler doğum günü, evlilik yıldönümü, anneler günü, babalar günü gibi günlerdir. Böyle özel günleri sevdikleri ile birlikte geçiren kişiler de günü daha anlamlı hale getirmek adına her zaman pasta kesmeyi adet haline getirmektedir. Bu nedenle de özel günler için pasta seçimi büyük bir titizlik gerektirmektedir.

maymunlu pasta
maymunlu pasta

Özellikle doğum günü pastası seçiminde hemen her detayı göz önünde bulundurmak gerekiyor. Çünkü günün bazen en önemli anı bu pastanın mumlarının üflendiği ve kesildiği an oluyor. Bu anlar fotoğraflarla ölümsüzleştirildiğinden hem pastanız güzel görünmeli hem de ekonomik olmalı. İşte size pasta seçiminde dikkat edilecek hususlar:

Doğum günü pasta fiyatları

Kişi ve türüne göre değişen fiyatlar ve fiyatları değiştiren unsurlar aşağıdaki şekildedir:

Özel günlerde ne tür pasta alacağınıza karar veremiyorsanız şu adımları takip edebilirsiniz:

  • 10 kişilik yaş pastalar çikolatalı ve meyveli seçeneklerine göre fiyat değişikliği gösterebiliyor.
  • Çikolatalı pastalarda 10 kişilik pasta fiyatları 25-40 TL arasında değişirken bol meyveli pastalar ise 50-60 TL olabiliyor.
  • Pastanın boyutlarına karar verirken mutlaka organizasyona kaç kişinin katılacağını hesap etmelisiniz. Kalabalık gruplar için dikdörtgen, kare ya da çok katlı pastalar her zaman daha ideal bir seçim olacaktır.
  • Önem verilmesi gereken konulardan bir diğeri de partinin ya da organizasyonun konseptine uygun bir pasta tercih edilmesidir. Düğün için ve doğum günleri için pastalar farklı olacaktır.
  • Düğün pastası yaptırıyorsanız butik pastaların tasarım şıklığından yararlanabilirsiniz.
  • Pastaların tasarımlarında kullanılacak temalar da son derece önemlidir. Size uygun tema seçmelisiniz.
  • Model seçimi yaparken modern pasta tasarımları tercih edilmelidir.
  • Pastanın alınacağı kişinin hangi yaş aralığında olduğu da dikkat edilmesi gereken önemli bir detaydır.

Doğum günü pasta modelleri

Tüm bu detaylar göz önünde bulundurulduğunda son derece güzel bir pasta ile özel günlerinizi daha da anlamlı hale getirmeniz mümkün olacaktır.

Özel Günler İçin Pasta Butik Tasarımları

Kişilerin özel anlarının en büyük destekçisi olan pastalarda farklı tasarımlar bulunuyor. Tek katlı, iki katlı ve üç katlı gibi farklı seçenekler vardır. Düğün pastaları genelde beyaz gibi açık tonlarda tasarlanırken doğum günü pastaları daha renkli ve eğlenceli tasarımlarla üretiliyor.

Özel günlerin pastalarında kullanılan temalar da farklıdır. Düğün, nişan pastalarında mutlaka mutlu çiftlere özel temalar kullanılır ve bu doğum günü pastalarında daha fazla çeşitlilik kazanır.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*