Resinex, Ascend’in Poliamid 66 Polimerlerinin Avrupa ve Türkiye Dağıtımını Aldı

Resinex Ascend’in Poliamid 66 Polimerlerinin Avrupa ve Türkiye Dağıtımını Aldı
Resinex Ascend’in Poliamid 66 Polimerlerinin Avrupa ve Türkiye Dağıtımını Aldı

Resinex, Ascend’in Poliamid 66 Polimerlerinin Avrupa ve Türkiye Dağıtımını Aldı. Ascend Performance Materials, Vydyne PA66 polimerlerinin dağıtımı için termoplastik distribütörü Resinex ile anlaşma imzaladı. Ascend’in polimerleri otomotiv, elektrik ve elektronik ile tüketici ve sanayi sektörlerindeki binlerce üründe kullanılmaktadır.

Pan-Avrupa dağıtım şirketi Resinex, Ascend’in resmi temsilcisi olarak Almanya, Avusturya, İsviçre, Benelüks, İskandinav ülkeleri, İngiltere, İrlanda, Fransa, Doğu Orta Avrupa, Rusya, Türkiye ve Güney Afrika’daki müşterilere Vydyne PA66 tedarik edecek.

Ascend‘in Avrupa satış direktörü Christelle Staller yaptığı açıklamada, Teknik üstünlüğe sahip doğru dağıtım partnerine sahip olmak, her müşterinin hem ticari hem de teknik düzeyde mümkün olan en iyi desteği almasını sağlamak için kritik öneme sahiptir. Resinex‘in Avrupa termoplastik pazarındaki geniş erişimi, Ascend’in büyüyen Avrupa dağıtım modelini desteklemekte ve müşterilerimize verimli bir şekilde hizmet vermemizi daha iyi bir şekilde sağlamaktadır. Resinex ile bu ilişkiyi başlattığımız için heyecanlıyız ve yüksek performanslı ürünler ve eşsiz müşteri hizmetleri sunma taahhüdümüzü yerine getirmeyi umuyoruz ”dedi.

Kaynak: https://www.chemlife.com.tr/resinex-ascendin-poliamid-66-polimerlerinin-avrupa-ve-turkiye-dagitimini-aldi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*