Sumitomo Chemical, Yarı İletkenler İçin Yüksek Saflıkta Kimyasallar Fabrikasını İnşa Etmeye Başlıyor

Sumitomo Chemical, Yarı İletkenler İçin Yüksek Saflıkta Kimyasallar Fabrikasını İnşa Etmeye Başlıyor. Sumitomo Chemical, Çin’de yarı iletkenler için yüksek saflıkta kimyasalların üretimi için yeni bir tesisin inşasına başladı. Yeni tesisinin Mart 2019’da ticari üretime başlaması planlanıyor.

Sumitomo Chemical, 2001 yılında Şanghay’da kurulan optik fonksiyonel filmler için bir işleme tesisi ve satış bürosunun ardından, müşterilerin özel ihtiyaçlarına yanıt vermek için yıllar içinde Çin’de IT ile ilgili kimyasallar için ticaret tabanını güçlendirdi.

İşletme üssü şu anda Pekin ve Wuxi dahil olmak üzere ülke çapında sekiz lokasyondur. Bu yerlerde Sumitomo Chemical, LCD paneller için polarize filmler veya yarıiletkenler için yüksek saflıkta kimyasallar üretiyor ve satıyor.

Yarı iletkenler için yüksek saflıkta kimyasallar çoğunlukla yarıiletken teknolojilerde hassas temizleme için kullanılır.
Elektronik cihazlara yönelik artan talebin ve Çin’de yarı iletken sanayinin sürekli genişlemesi ile birlikte, yarı iletkenler için yüksek saflıkta kimyasallara olan talebin yıllar geçtikçe kuvvetli bir şekilde artması bekleniliyor.

Kaynak : worldofchemicals

Ekonomi

İK Yazılımı

İK Yazılımı Nedir? Ne İşe Yarar? Geleceğin İnsan Kaynakları: İK Yazılımları İnsan Kaynakları (İK) Yazılımı, günümüz iş dünyasında şirketlerin insan kaynakları süreçlerini dijitalleştirmek ve yönetmek […]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*