Turkchem Chem Show Eurasia Fuarı, Kimya Sektörünü Bir Araya Getirdi

26355 turkchem chem show eurasia fuarc4b1 kimya sektc3b6rc3bcnc3bc bir araya getirdi 1
26355 turkchem chem show eurasia fuarc4b1 kimya sektc3b6rc3bcnc3bc bir araya getirdi 1

Turkchem Chem Show Eurasia Fuarı, Kimya Sektörünü Bir Araya Getirdi. Türkiye ve EMEA Bölgesi’nin en büyük Kimya Sanayi Fuarı Turkchem Chem Show Eurasia, 10-12 Kasım 2016 tarihleri arasında Kimya Sektörü’nü buluşturdu..

Artkim Fuarcılık tarafından İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen “7. Uluslararası Kimya Sanayi Grup Fuarı Turkchem Chem Show Eurasia”, sektörün lider firmalarını 7. kez aynı çatı altında bir araya getirdi.
Fuarın açılışı Türkiye Kimya Sanayicileri Derneği (TKSD) Yönetim Kurulu Başkanı Timur Erk, China Dyestuff Industry Association (Çin Boyarmaddeler Endüstrisi Derneği) Yönetim Kurulu Başkanı Shi Xianping, Boya Sanayicileri Derneği (BOSAD) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Yiğitbaşı, BOSAD Başkan Vekili Akın Akçalı’nın aralarında bulunduğu sektörün önemli temsilcileriyle gerçekleştirildi.

Rakamlarla Tukchem Chem Show Eurasia 2016

Turkchem Chem Show Eurasia 2016 Fuarı, 25 bin m2’lik alanda 14 ülkeden 269 doğrudan katılımcı, 43 farklı ülkeden ise 714 firma ve firma temsilciliğine ev sahipliği yaptı. Fuarı 3 gün boyunca 586’sı 50 farklı ülkeden gelen sektör profesyonelleri olmak üzere toplamda 11,786 kişi ziyaret etti.
Turkchem Chem Show Eurasia 2016; nitelikli ve profesyonel ziyaretçi portföyü ile katılımcı firmaların hem mevcut müşterilerini standarında ağırlayarak ilişkilerini kuvvetlendirmelerine hem de ileriye yönelik temellerin atılabileceği yeni bağlantılar kurmalarına ortam sağladı.

Sektörün Tüm Bileşenleri Bir Araya Geldi

Kimyasallar, Laboratuvar ve Teknoloji olmak üzere üç bölümden Chem Show Eurasia 2016’da; Özel ve Spesifik Kimyasallar, Genel Kimyasallar, Petrokimya ve Kimyasal Ara Ürünler Kimyasallar Bölümünde sergilenirken; Proses-Otomasyon Endüstrisi, Paketleme, Geri Dönüşüm, Lojistik, İş Güvenliği ve Çevre Teknolojileri Teknoloji Bölümünde; Laboratuvar, Teknoloji, Test-Ölçüm Cihazları, Yardımcı ve Sarf Malzemeleri ise Laboratuvar Bölümünde yer aldı.

İki yılda bir düzenlenen ve her geçen yıl biraz daha güçlenen Turkchem Chem Show Eurasia 2016’da bu yıl ilk kez İlaç, Gıda, Kozmetik, Kişisel ve Ev Bakım Ürünleri Bileşenleri, Hammaddeleri ve Teknolojileri özel bölümü Life Sciences Ingredients konseptini görücüye çıkardı. Yaşama dair tüm bileşenleri kapsayan bu alanlarda faaliyet gösteren firmaları da bir araya getiren konsept Life Science Ingredient; 9-11 Kasım 2017 tarihleri arasında Cosmetics & Home Care Ingredients, Pharmaist ve Food & Nutrition Ingredients fuarlarını aynı çatı altında bir araya getiriyor olacak.

Bir sonraki Turkchem Fuarı 8-11 Kasım 2018’de

Uluslararası Kimya Sanayi Grup Fuarları Turkchem 2018; ChemShow Eurasia, ChemLab Eurasia ve ChemTech Eurasia olarak Kimya Sanayi’ni 3 Fuarla birlikte ağırlamaya hazırlanıyor.

ChemShow Eurasia: 8. Uluslararası Özel, Spesifik Kimyasallar, Genel Kimyasallar, Petrokimya ve Kimyasal Ara Ürünler Fuarı

ChemLab Eurasia: 8. Uluslararası Laboratuvar, Teknoloji, Test & Ölçüm Cihazları, Yardımcı ve Sarf Malzemeleri Fuarı

ChemTech Eurasia: 8. Uluslararası Proses ve Otomasyon Endüstrisi, Paketleme, Geri Dönüşüm, Lojistik, İş Güvenliği ve Çevre Teknolojileri Fuarı

Ekonomi

İK Yazılımı

İK Yazılımı Nedir? Ne İşe Yarar? Geleceğin İnsan Kaynakları: İK Yazılımları İnsan Kaynakları (İK) Yazılımı, günümüz iş dünyasında şirketlerin insan kaynakları süreçlerini dijitalleştirmek ve yönetmek […]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*