BOYATÜRK DERGİSİ Artık Sizlerle

BOYATÜRK DERGİSİ Artık Sizlerle. BOYATÜRK DERGİSİ Chem Media tarafından 2005 yılı itibari ile yayınlanmakta olan Boyatürk Dergisi sektöre kattığı hizmetlerle başarısını kanıtlamış ve sektörü en iyi şekilde temsil etmeye odaklanmıştır. 57. Sayısı sizlere ücretsiz olarak sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Chem Media ilw yapmış olduğumuz anlaşma neticesinde sizlere faydalı olmak adına bir adım daha attık, derginin bundan sonraki sayılarda’da sizlerle beraber olacağız. Siz değerli takipçilerimize yararlı olması dileklerimizle.

Boyatürk Dergisi boya firmalarının kendilerini ve ürünlerini büyüyen boya pazarına daha iyi anlatmalarına destek olmak, satıcı ve kullanıcıların gözünde marka değerlerini arttırmalarına yardımcı olmak, sektörün karşılaştığı sorunlara ışık tutmak, boya sektörü çatısı altında hizmet veren firmaların birbirleriyle olan iletişimini sağlamak ve gündemin habercisi olmak amaçlarını taşımaktadır.

Boyatürk, firmalara sadece reklam sayfalarında değil röportaj ve tanıtım sayfalarında da yer verip; kendilerini, ürünlerini ve hedeflerini piyasaya en doğru, hızlı ve etkin biçimde tanıtmalarını sağlamaktadır.

Sektörden en son haberler, akademik makale ve araştırmalar, yeni çıkan ürünler, firmalarla yapılan röportajlar ile boyaya dair ne varsa hepsini bu dergide bulabileceksiniz. Ayrıca dergide yazmak isteyen ve dergiye abone olmak isteyen takipçilerimiz bizimle iletişime geçebilir.

57. ve 58. SAYIYI RESME TIKLAYARAK İNDİREBİLİRSİNİZ,

BOYATÜRK DERGİSİ SAYI 57

BOYATÜRK DERGİSİ SAYI 58

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*