BeautyEurasia 2015 Uluslararası Kozmetik, Güzellik, Kuaför Fuarı Başladı

BeautyEurasia 2015 Uluslararası Kozmetik, Güzellik, Kuaför Fuarı Başladı. Argan yağı için Fas’a, gül yağı için Isparta’ya da Bulgaristan’a, Thai masajı için Tayland’a, estetik cihaz ve teknolojileri için Kore’ye gitmenize gerek kalmadan dünyanın 42 ülkesinin güzellik formülü İstanbul’da ayağınıza geliyor.

Sektöründe dünyanın önde gelen fuarlarından Uluslararası Kozmetik, Güzellik, Kuaför Fuarı BeautyEurasia, daha geniş bir katılımla 30 Nisan Perşembe günü Atatürk Havalimanı karşısı İstanbul Fuar Merkezi – İFM’de 11. kez ziyarete açıldı.

Kozmetik ürünlerinden güzellik ürünlerine, parfüm ve deodorantlardan doğal ve renkli kozmetiklere, dermokozmetik ürünlerinden, kuaför, estetik, güzellik salonu ürünlerine, saç bakım ürünlerinden, wellness & spa ürünlerine, ambalaj, hammadde ve özel markalı ürünlerden, doğal bakım ürünlerine, esans, sabun ve cilt bakım ürünlerinden, makyaj ürünlerine ve ambalajlanmasına kadar dünyanın binbir güzellik formülü BeautyEurasia 2015’te buluşuyor.

Fuarın profesyonel ziyaretçileri bir yandan güzellik trendlerini takip ederken diğer yandan gerçekleşecek makyaj etkinlikleri, saç showları, doğal ürün etkinlikleri ve konferanslar sayesinde ürünlerin uygulanması ve içerikleri hakkında da bilgi sahibi olabilecek.

İş hacmini büyütmeyi amaçlayan, yeni bayilikler ve distribütörlükler almak isteyen ulusal ve uluslararası kuaför, estetisyen, makyöz ve güzellik salonu sahipleri sektörün lider markaları ile BeautyEurasia 2015’da kıtaların buluştuğu yerde güzellikle buluşuyor.

BeautyEurasia – Uluslararası İş Platformu
Dünya markalarını aynı çatı altında buluşturan BeautyEurasia 2015, 42 farklı ülkeden aralarında İtalya, Almanya, Fransa, İspanya, Bulgaristan, Fas, Tayland, Kore, Malezya, Tayvan ve Çin Halk Cumhuriyeti’nden de milli katılımları ile yaklaşık 500 katılımcı firmayı ağırlyor.

Özellikle saç bakım ürünleri ile lider İtalyan firmalar BeautyEurasia’da
BeautyEurasia fuarında bu yıl İtalya yaklaşık 40 firma ile temsil ediliyor. İtalyan Dış Ticaret Ajansi – İTA milli katılımı ile özellikle kuför saç bakım ürünleri ile İtalya standı dikkat çekiyor.

Almanya Milli Katılımı BeautyEurasia’da
Almanya ve IKW –Kozmetik ve deterjan Derneği’nin katkılarıyla, Almanya’dan 20’den fazla kozmetik ve kişisel bakım ürünleri üreten firma BeautyEurasia 2015’te alıcılarla buluşuyor.

BeautyEurasia 2015’in vazgeçilmezi Fransa
Fransız kozmetik sektöründe son trendleri sunmak amacıyla Fransız firmalar BeautyEurasia fuarında boy gösteriyor.

İspanya Milli Katılımı Fuarda Göz Dolduruyor
İspanyol Dış Ticaret Enstitüsü – ICEX İspanya milli katılımı BeautyEurasia 2015’de yerini aldı.

Kore Güzellik Ürünleri BeautyEurasia 2015’te tanıtılıyor
Kore Ticaret Yatırım Promosyon Ajansı – Kotra ve Kore Uluslararası Güzellik Sanayi Ticaret Derneği – IBITA’nın organizasyonu ile her yıl olduğu gibi Kore’li firmalar katılımı bu yıl da arttırarak BeautyEurasia’da 30’a yakın firma ile boy gösteriyor.

Fas BeautyEurasia 2015’da
Argan yağının anavatanı olan Magrib’in incisi Fas Krallığı milli katılım ile Fas’lı üreticiler BeautyEurasia’da profesyonel ziyaretçilerle buluşuyor.

Bulgaristan da BeautyEurasia 2015’da
Bulgaristan Uluslararası Parfümeri ve Kozmetik Derneği’nin desteği ile bu yıl 10’dan fazla firma fuarın profesyonel ziyaretçileri ile buluşacak.
Türkiye firmalarının ihracat platformu
Güzelik ve kozmetik profesyonellerine hitap eden 200’ü aşkın yerli firma birbirinden yeni trendlerini hem Türkiye pazarına hem de dünya pazarına lanse etmek için BeautyEurasia fuarında. Her yıl 120’den fazla ülkeden ziyaretçi ağırlayan fuar, Türkiye firmalarının en büyük ihracat platformlarından biri niteliğinde.

BeautyEurasia 2015 Uluslararası Kozmetik, Güzellik, Kuaför Fuarı Başladı

 

Kaynak: DHA

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*