EXPOMED 2015 26 Mart’ta Kapılarını 22. Kez Açıyor

EXPOMED 2015 26 Mart’ta Kapılarını 22. Kez Açıyor. Medikal cihaz, ekipman ve teknolojilerin sergilendiği, medikal trendlerin ve bilimsel etkinliklerin takip edildiği Avrasya’nın lider ve vazgeçilmez fuarı expoMED, Türk medikal sektörünü, Dünya’nın geri kalanı ile 26-29 Mart 2015 tarihlerinde bir kez daha buluşturuyor. Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi İstanbul’da 22. kez profesyonel medikal ziyaretçilerini buluşturan expoMED Fuarı, laboratuar teknolojilerindeki son yeniliklerin de takip edilebileceği labtechMED ile eş zamanlı düzenleniyor. Fuarın Onur Ülkesi Çin bu yıl uluslararası yönüyle daha fazla öne çıkan expoMED 2015 fuarında onur ülke olarak yer alıyor. expoMED İstanbul’da Tedarikçileri ile Dağıtımcılar arasında köprü kuran yeni ortaklık expoMED Istanbul, fuarla aynı zamanda organize edilecek Distrübutor toplantıları ile yeni iş ortaklıklarına platform hazırlıyor. 156 ülkede var olan distributor ağını kullanarak destek verecek olan INFOMEDIX INTERNATIONAL , tıbbi cihaz ve malzemelerin tedarikçilerini ,distributorler ile buluşturarak , firmaların Kuzey Afrika, Balkan Ülkeleri ve Ortadoğu’ya açılmalarına imkan sağlayacak.

expoMED Fuarı Proje Başkanı Gökhan Evcil ise “bu yıl expoMED’de 156 ülkede geniş bir dataya sahip bir şirketle ortaklık kurmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. Bu program katılımcılarımıza yeni iş ortaklıkları sağlayacak hem de fuarda doğru hedef kitleyle vakit kaybetmeden buluşturacaktır, gerçekten başarılı bir hizmet verileceğine inanıyorum” dedi. Programa katılacak distrübütorler , özel bir salona ücretsiz erişim hakkı, distributor arayan firmalarla önceden ayarlanmış bir randevu program ve bir dizi ayrıcalıktan yararlanacaklardır. Bilimsel Etkinlikler ve workshoplar ile fuarın bilimsel yönü de hergeçen gün artıyor. Bilimsel etkinlikler, BAU HEALTH işbirliği ile bu senede expoMED’de bilimsel seminerlere yer veriliyor. BAU Health/ Bahçeşehir Üniversitesi Tıp Fakültesi ile yapılan işbirliği çerçevesinde, fuar süresince bu senenin özel konusu olan ”Onkoloji” alanında yurtiçinden ve yurtdışından gelecek dallarında öncü uzmanlar tarafından uygulamalı seminerler düzenlenecektir.Fuar sırasında programın içinde yapılacak workshoplarla , konuyla ilgili son uygulamalar hakkında bilgi verilecek.Workshoplara katılım tamamen ücretsiz olacaktır.

Tiroid Kanseri ve Tedavi Yöntemleri , Lösemi ve Kemik İliği Transferleri , Beyin Tümörleri / Intraoperatif MR Destekli Gamma Knife Cerrahisi başlıklı konularla ilgili seminer programının detayları için fuarın web sitesinden detaylı bilgi alınabilir. Türk Biyokimya Derneği işbirliği organize edilecek seminerlerle de , en fazla hatanın yaşandığı laboratuar öncesi süreçle ilgili bilgiler dünyadan katılacak uzmanlar tarafından fuar ziyaretçilerine anlatılacak. İtalya Klinik Biyokimya ve Moleküler Biyoloji Derneği Başkanı Prof.Dr.Giuseppe Lippi ‘nin de katılacağı seminer programı laboratuar dünyasının akademik ve profesyonel çevrelerini buluşturacak. Fuarla ilgili detaylı bilgi ve online davetiye için fuarın web sitesini ziyaret edebilirsiniz. http://www.expomedistanbul.com/

EXPOMED 2015 26 Mart'ta Kapılarını 22. Kez Açıyor

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*